Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
@KornixPL: kiedyś ramy jakościowe wyznaczali ludzie wykształceni, jakoś tam obyci itd. Dzisiaj demokratycznie rządzi plebs. Patrząc ich standardem -> najlepsza muzyka to "Despacito", czy Wiz Khalifa itd. Najlepszy serial to Klan i jeszcze 5 innych z ramówki TVP...Wiadomo, że kwestia gustu, tylko dlaczego te gusta są tak marne? Nie mówię, że każdy ma się jarać Mozartem czy Chopinem...
@HAL__9000 a czy myślisz ze znizylem sie do jego poziomu i sweio wystawilem ocene avengers bez jego ogladania? I nie, nie znizylbym sie az do jego bo nie wystawilbym "jego" filmom 1/10 xD
raczej chodzi o to, że Filmweb to najpopularniejszy serwis filmowy w Polsce.


@korporacion: Najpopularniejszy, czyli odwiedzany przez wielu ludzi (którzy nie koniecznie mają podobne poglądy na film co ty) a nie krytyków filmowych z bożej łaski.

Do dzisiaj nie wiedziałem, że oprócz zwykłych białorycerzy, są też białorycerze filmwebowi, walczący o godność swoich filmów :D