Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
Film bardzo dobry, co nie zmienia faktu że nie widziałem bardziej #!$%@? fanbase niż fani marvela xDDD nawet otaku nie mają podjazdu.
@korporacion: Może dlatego że film spełnił oczekiwania tych co czekali, wywołał emocje zwłaszcza w końcówce, ja tez lubię pooglądać poważne filmy, ale czasami serio mam ochotę takie coś obejrzeć. Film wywołał emocje, a o to chodzi twórcom filmu by film wywoływał między innymi emocje
@korporacion jest duża też różnica w tym, że jednak Twoje ukochane klasyki mają większą ilość głosów. Zresztą daj spokój, bo to naprawdę śmieszne. Filmweb jest dla każdego i każdy ma sobie prawo ocenić film jak chcę. Zresztą nie każdy też musi doceniać Ojca Chrzestnego, Łowcę Jeleni czy Pluton. Ah ta logika niebieskich pasków, coś nie po mojej myśli idzie to awwwr zły jestem. Aż bym dała 10 avengersom