Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
@Sweet_acc_pr0sa:

@Trajforce: to akurat swiadczy o twoim mlodym wieku, wielkiej ignorancji badz obu, jak ktoa chcoiaz troche interesowal sie kinem to widzial chociaz jeden z tych trzech


Tak, to sa dobre filmy ale spuszczanie sie nad nimi to jakieś zboczenie. Jak ktoś ich nie zna to nie jest ignorantem tylko nie ogląda staroci. Nikt nie ma obowiązku znać akurat tych filmów, sa inne równie dobre

Sam je widziałem i lubie
@korporacion: pewnie trolling ale jeśli na serio to nie masz się co przejmować. Za 50 lat takie filmy jak łowca jeleni, ojciec chrzestny będą wciąż uważane za klasyki które każdy powinien obejrzeć. Filmy o herosach takiej renomy nigdy nie zyskają.
Żadnego zdziwienia. Ludzi w sieci jest coraz więcej, coraz młodsze pokolenia wkraczają w przestrzeń internetu. Oni kiedyś dorosną i pewnie nie będą podtrzymywać swojego zdania, że jakaś ekranizacja komiksu (którego nigdy nie widzieli na oczy) jest lepsza niż, powiedzmy "Skazani na Shawshank".

Ignorancja rośnie w siłę, ale to nie jest wina ignorantów (kto nie był kiedyś ignorantem) a systemu premiującego dyletanctwo.

To samo z resztą ma miejsce na Wypoku.
@korporacion: jedyny film marvela który zasługuje być może nawet i na 9, pod względem scenariusza jest poziom wyżej od chyba wszystkich blockbusetów ale nie #!$%@? obsypać jedynkami no bo to tylko gunwo dla bezmózgich.
@korporacion strasznie głupie jest wystawianie 1/10 filmowi, tylko po to by był niżej. Nie widziałem filmu ale założę się że nie jest tak słaby żeby dostać taką ocenę