Wpis z mikrobloga

@kiszczak: a co mam oceniać w tej konkretnej sytuacji? Że mi powiedziałeś, że jestem chory? A co ty jesteś doktór jakiś? No serio. Nie czujesz absurdu tego?
Wszystko co miałem do powiedzenia na temat takich komentarzy, już tutaj wyraziłem.
  • Odpowiedz
a co mam oceniać w tej konkretnej sytuacji?


@Brother_of_Steel: Jeśli nie ma czego, to może nic? Przywalanie się do nicku jest tak miałkie i tak odstaje od tego jak chcesz się przedstawiać, że tylko potwierdzasz teorię o chorobie.

A co ty jesteś doktór jakiś?


Ja nie, ale mam z nimi do czynienia i przekazałem Ci swoje spostrzeżenia. To Ty reagujesz na to jakąś dziwną złością, a jeszcze chwilę temu pisałeś, że
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: A księżniczka widzę dalej szaleje, tym razem tutaj. No no, masz werwę, oj masz. Ogień nie facet. Wymagasz szacunku od innych, a sam plujesz jadem na lewo i prawo. Typowy wielki Pan Polak, kłaniajcie się narody, a w zamian kubeł pomyj.
  • Odpowiedz
@Yezdemir pożycz od kolegów, którzy tak tłumnie tu przybyli, wiedzeni pierwotnym bólem, który was łączy. #!$%@?, jestem zajebisty, tylko coś napisze i zlatuje się stado wyjące z bólu. Nie sądziłem, że mam tylu wielbicieli...
  • Odpowiedz