Wpis z mikrobloga

@TomekABC123 no wiadomo, lepiej tak, niż zastanowić się, że może Ty czegoś nie rozumiesz. Heh, ludzie w stosunku do siebie są tak zabawnie bezkrytyczni.

@dnasstorm nie jesteśmy w USA, tylko w Polsce, a forma "Pan, Pani" od lat jest przyjęta jako zwroty "grzecznościowe" i to nie jest kij w dupie, tylko taki mamy język, ale #!$%@?. Jak już chcesz być taki światowy, to wybrałeś akurat najgorszy możliwy język, bo w nim generalnie
  • Odpowiedz
@TomekABC123:

A tutaj opis jakiegos #!$%@? boliwijczyka bedacego w polsce

czy ten typek z tego wpisuj cos psuje takimi stulerajskimi tekstami

Zrezsta, ja tak samo, z kazda panna z tindera gadam mniej wiecej tak samo #!$%@?, niektore rucham, niektore daja mi kosza, wiec serio gadka ma tu malo do rzeczy


To tylko kilka z twoich wykwitów. I ty mi #!$%@? #!$%@? o kulturze i że o kimś mówię "sraka" hipokryto?
  • Odpowiedz
@TomekABC123: Nigdzie nie napisałem że mam szacunek do innych, a wręcz nawet napisałem, że jestem tutaj chamski.

Czekaj, co ty mi napisałeś wcześniej?

mam wrazenie ze nawet nie za bardzo rozumiesz co sie do ciebie pisze i odpowiadasz jakimis losowymi zdaniami


No #!$%@? rzeczywiście.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: hmm

Ciężko zachować podstawową kulturę?

Szacunek wypadałoby jakiś zachować.

Mnie rodzice jednak nauczyli kultury do starszych i nie wyobrażam sobie, że do kogokolwiek > starszego od siebie mówię "ty".

także jak mówię, to jest kwestia kultury i wychowania
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: o tym ze wymgasz od kogos zachowania podstawowej kultury a sam jej nie zachowujesz mowiac o kims sraka, czy uzywajac innych epitetow
I tlumaczenia ze w rozmowie o prace nie wypada a w internecie juz tak sa po prostu denne.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: I co by się stało jakby 20 latek do ciebie w pracy powiedział „cześć”? Serio? Co takiego by się stało? Uraziły twoja dumę? A jakoś do jakiegos dobrze wykształconego profesora na różnych uczelniach czy to w UK czy USA można normalnie po imieniu mówić i nikt o to nie spina dupy. Można komuś mowic per pan a zachowywać się źle. Zachowanie jest ważniejsze od formy mówienia.
  • Odpowiedz
@TomekABC123: już to dałeś do zrozumienia wczoraj. Myślisz, że jak będziesz się powtarzał, to coś to zmieni? Bo próbuję zrozumieć, po co kontynuujesz dyskusję, która w zasadzie niczego nie wniesie?
Żeby potem powiedzieć, że jestem trollem czy atencjuszem?
Generalnie nie będę wchodził z tobą w dyskusję że kultura względem starszych nie jest równa kulturze osobistej, nie będę wywodził, że zachowywanie kultury nie ma sensu w momencie gdy w każdym poście który
  • Odpowiedz
@dnasstorm: to się zdecyduj, czy mówimy o zachowaniu względem starszych, czy kulturze, bo ja o zupie ty o dupie. Widzę, że na siłę próbujesz ciągnąć temat. Weź dwa głębokie oddechy, policz do 10 i zrozumiesz, że ta dyskusja którą prowadzisz jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel:

personalne wycieczki, gdzie ja tego unikam do czasu aż mnie ktoś zaatakuje

No tutaj to sam sie zaorales, bo jaka personalna wycieczke miala do ciebie kobieta z rekrutacji? xddd

A powtarzam sie bo udajesz ze nie rozumiesz sedna sprawy i probujesz jakimis marnymi sztuczkami erystycznymi zmienic tor dyskusji bo wiesz ze nie masz racji
  • Odpowiedz