Wpis z mikrobloga

Wy nie rozumiecie, że rekruterzy piszą o anonimowości, bo boją się, że uderzycie do firmy bezpośrednio i nie będą mieli z was prowizji?


@Maltanczyk:

o ironio, nie oplaca sie uderzac bezposrednio, bo przez rekrutera jest wieksza skutecznosc

Widełek nie podają, bo sami ich nie znają.


@Maltanczyk:

znaja, znaja


Jesteście tylko produktem, jak u agentów nieruchomości.


@Maltanczyk:

ale powodzenia po wejsciu w zycie przepisow RODO
  • Odpowiedz
Wy nie rozumiecie, że rekruterzy piszą o anonimowości, bo boją się, że uderzycie do firmy bezpośrednio i nie będą mieli z was prowizji? Widełek nie podają, bo sami ich nie znają.


@Maltanczyk: To niech ruszą dupę i zmienią politykę rekrutacji. A jak chcą dalej siedzieć w tym swoim bagnie to niech dalej siedzą. A jak nie znają widelek to niech #!$%@?ą. Niech nie dziekują za poradę.
  • Odpowiedz
@Jabel generalnie spotkałam się jeszcze z dwoma tłumaczeniami takiego ukrywania informacji o tym, kto szuka. Raz, że może być to firma, która ma już tak kiepską sławę, że ludzie rezygnują na sam dźwięk jej nazwy, a dwa, że osoba na której miejsce szukają nowego pracownika jeszcze nie wie, że już nie ma pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jabel: dostałam to samo :) A pózniej „Pani dyrektor z anonimowej firmy” poprosiła o dołączeni do grona znajomych... #lodz wita ( ͡ ͜ʖ ͡)


Chociaż uważam, że z tej rekrutacji to bardziej należałoby podzielić się ofertą i wymaganiami xD
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: W Polsce ludzi maja kija w dupie. W np. Anglii czy USA normalnie możesz do swojego profesora czy doktora na uczelni mówić „Hey John”. A w Polsce? W Polsce jak w lesie, nie w Polsce jak w chlewie obsranym gownem. Odezwiesz się do polaka-robaka na ty to albo ci taki polak #!$%@? albo powie ze zarabia 3 tysiące złotych i jest kimś, ze jest #!$%@? kimś. Trochę luzu trzeba mieć.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: nie chciało mi się czytać całego tematu. Ale jak pracujesz w IT, i masz problem ze zwracaniem się na "ty" to robisz coś źle. Moim zdaniem to wspaniale wpływa na przepływ informacji, a że trzeba się do tego przyzwyczaić to inna kwestia. Amerykanie tak robią, i źle na tym nie wyszli :D

//edit
Jak Ci to na prawdę przeszkadza, to dorzuć w profilu że prosisz o adresowanie per Pan. Przy
  • Odpowiedz