Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...

źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg

Pobierz
  • 320
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ile procent prostytutek ma taki? 5%?


@Bellie:
5% to ma normalnych kobiet. OP jest prostytutką, widać że jest dumna z zawodu, więc "lubi ten sport" i w takiej grupie na pewno ten % jest wyższy.

Już pominę brak nawilżenia pochwy i ból w
  • Odpowiedz
@Bellie z tego co mówiła to w ogłoszeniu ma max 40 lat i parę razy miała sytuację, że przerwała spotkanie w trakcie. Takie coś ma bardziej charakter randki z tym że jak człowiek jest schludny i nie jest bucem to pod koniec rucha. Dodatkowo masz zapewnioną aktorkę po drugiej stronie, która gra tak jakby się w tobie zakochała.
  • Odpowiedz
Dodatkowo masz zapewnioną aktorkę po drugiej stronie, która gra tak jakby się w tobie zakochała.


@Voraz:
Z jednej strony fajne. Z drugiej trochę śmieszne i smutne...
Mnie by chyba było bardziej smutno że taka sytuacja nie zdarza się na prawdę, tylko muszę za to płacić $$ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Zależy od OP. Niektóre dziewczyny nie podnieca sam wygląd/zapach faceta, a np. sam fakt że daje jej kasę ( ͡> ͜ʖ ͡<)


@wamaga: xD

Tak, tak mi powiedział, nawet przeczytałam, bo został opublikowany. Dumna byłam jak paw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wamaga To jest zabawa raczej dla bogatych osób w średnim wieku dla których pieniądze nie mają znaczenia i chcą się po prostu zabawić. Czasem się ustala przed spotkaniem jaka rolę ma grać diva.
  • Odpowiedz
  • 0
@KarolinaXXX 1. ilu dziennie klientów masz z reguły ? 2. Co mówisz rodzicom jak się pytają skąd masz hajs ? 3. Dużo dziewczyn jest w branży ? 4. Zdarza Ci się spotkać laske z branży np. w sklepie po drugiej stronie lady ? W zwykłych codziennych czynnościach? 5. Potrafisz rozpoznać dziwkę na mieście po sobie chodzenia, ubrania, bycia? Jezeli tak to po czym ja rozpoznajesz? 6. Czy masz tutaj inne konto?
  • Odpowiedz