Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...

źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg

Pobierz
  • 320
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@caribbean nie mówię że to usprawiedliwia do robienia złego, ani też nie popieram robienia złych rzeczy czy w związku czy zdrady, bo sam bym się nigdy zdrady nie dopuścił. Inaczej troche: chciałbyś żeby Twoi rodzice mieli wgląd we wszystkie Twoje rozmowy?
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX: k-----z się za kasę i myślisz ze będziemy ci pytania zadawać. laska która lubi s--s uprawia s--s z facetem dla przyjemności a ty dajesz d--y za pieniądze. Dajesz d--y, rozkładasz nogi przed najgorszym sortem facetów. Tymi którzy płacą za to żeby ktoś dał im d--y. Margines społeczny.
  • Odpowiedz
@hipiseek nie chodzi o to że chce wgląd. Chodzi o to żeby dzieci mówiło i żeby nie było tabu. Żeby czuło ze w domu można wszystko poruszyć, a jako rodzice jesteśmy zainteresowani by ruszyć, nawet o tym jak to ująłeś "dostanie klapsa".
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX:

1. Jak się czujesz z tym ze zamiast intelektem zarabiasz ciałem ? Czy myślałaś o tym w ten sposób ?
2. Jak odbierasz dziewczyny które wielokrotnie ciężej pracują w korpo. Uważasz je raczej za frajerki czy raczej imponują tobie ?
3. Czy czujesz się ze grasz w życie na kodach ?
4. Co sądzisz o takich wartościach jak honor, kodeks etyczny, kręgosłup moralny ?
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX pomyslalem tak patrząc na twoje wpisy że każdy z nas jest taka p---------a dla swojego szefa z tym że napewno gorzej płatna. Mnóstwo kobiet w korpo i nie tylko puszcza się z szefem za możliwość awansu Jeżeli to co robisz sprawia ci przyjemność i masz z tego kasę to rób to. Jeśli chodzi o s--s to 90% społeczeństwa uważa że wyrwanie laski kilka drinków p---------e o niczym byle zaliczyć i
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX: bajt czy nie ale odpowiadasz pięknie. Nie mam czasu czytać wszystkiego ale naprawdę się uśmiałam kilka razy myślę że wniosek z tego jest jeden ‚żyj i daj żyć innym’. Niech każdy robi to co uważa za stosowne. Gdyby faceci, również mężowie, nie szukali takich rozrywek to kobiety takie jak Ty nie miałyby pracy. Każdy dokonuje swoich wyborów, nikt z bronią ich nie zmusza :-) mi jest oczywiście trudno pojąć,
  • Odpowiedz