Wpis z mikrobloga

też rysowałas #!$%@? dzieciom jak ja?


@vrohn: Jestem dziewczynką. Dziewczynki rysują sobie w zeszytach waginy :)

połykasz ? Z dupy do buzi tez ? Dlaczego miałbym zapłacić Ci 8 stow za spotkanie jeśli można 4 razy mniej za ten sam czas gdzie indziej ?

@Shmit: Jeszcze raz. Jeśli dla Ciebie ma znaczenie to, że możesz wsadzić gdzie chcesz i dojść na co chcesz to pewnie nie jestem warta pieniędzy. Ale
  • Odpowiedz
Napisała między innymi ze specjalizuje się w lekkiej dominacji. To zdecydowanie więcej niż chapanie dzidy. Dziewczyna musi posiadać zestaw umiejętności który pozwala jej zmusić mężczyznę aby jej uległ, a do tego zrobić to w taki sposób aby było to dla niego przyjemne.


@Amayor: No no. Ale i tak kończy się chapaniem dzidy. Spoko.
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX: ja tam się zastanawiałem czy można później sobie spojrzeć w oczy w lustrze .. i pomyśleć że kiedyś stworzy się jakiś normalny związek? albo .. czy jesteś w związku i partner wie o tym jak pracujesz/zarabiasz ?
  • Odpowiedz
  • 8
@paperipapo: XD To tak jakbyś napisał żeby dobry kucharz nie ma żadnych umiejętności a tylko potrafi robić na zmywaku, bo gotowanie i tak się kończy zmywaniem garów.
W sumie zawsze żal mi ludzi którzy nie mieli okazji doświadczyć jak różnorodny i fajny może być seks. I że seks to dużo więcej niż chapanie dziady i ruchy frykcyjne.
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX Jaka karuzela #!$%@? w komentarzach xD Aż czuję obrzydzenie i bynajmniej do OPki. Te 200k to po ilu latach? Nie wydaje się dużo jak na tak dobrze płatny zawód. Żyjesz na "haj lajfie"?
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX: 1.Nie boisz sie chorob wenerycznych? 2. Kiedy zaczelas? 3. Czy jak skonczysz z kariera to mylisz ze uda Ci sie zbudowac normalny zwiazek jesli partner wie ze sie prostytuowalas? 4. Dlaczego ta forma zarobku, kreci Cie spolkowanie z roznymi osobami?
  • Odpowiedz
z tak przeruchanym i zużytym cipskiem?


@lapampek:
Z moją ex uprawialiśmy seks 1-2 razy dziennie. W jaki sposób prostytutka mająca jednego klienta dziennie ma bardziej "przeruchane i zużyte cipsko"?
Rozumiem że ty z dziewczyną raz na miesiąc?
Piję tylko do tego argumentu bo nigdy go nie rozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście co innego jakieś przy drodze które obsługują 10 tirowców dziennie. Ale nie pytałeś OP ilu
  • Odpowiedz