Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...

źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg

Pobierz
  • 320
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrzysz na mężczyzn jak na napalone mięso? Czytałem, że po 20 klientach kobieta nawet przestaje czuć pożądanie w obecności przystojniaka. Psychika r-------a.
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX: Siema, praca to praca, duże zarobki wiadomo. Jednak co zrobisz jak przychodzi klient 3/10 cały owłosiony, w syfach, tłusty i w tłustych włosach i się ślini na twój widok ? Nie obrzydza cię to ? Sam mógłbym być żigolakiem ale jak sobie pomyślę że miałbym obsługiwać stare babki albo jakieś tłuste wieloryby to jednak wolę moją pracę za 2100 xD
  • Odpowiedz
Przypomnij sobie o tym, gdy Twoja córka będzie wychodziła na imprezę


@KarolinaXXX to akurat było żałosne zagranie. To, że jesteś k---ą nie oznacza, że nagle każdy w koło będzie się k----ł, a w dodatku to ukrywał xD
  • Odpowiedz
jesli chodzi o panienki to moge w wiele uwierzyć ale nie to ŻE K---A MA W TYM PRZYJEMNOŚĆ.

i nie zmieni tego żadna kasa.

puszczanie się z obcymi typami jest obleśne, poniżające i przygnębiające na dłuższą metę.
Im więcej tym się chwalisz, tym bardziej głośno chcesz zakrzyczeć poczucie życiowego zeszmacenia.
  • Odpowiedz
@Kaplanka dokładnie też mnie w-----ł ten tekst, w c--j bym nie chciał mieć takich relacji z córką.
Tylko to chyba o to chodzi że inne są nagminne tzn. ona ze swojej perspektywy widzi ile relacji rodzice -dzieci jest niewystarczajaco blisko prowadzonych.

@hipiseek tak jasne że tak, . O wszystkim trzeba wiedzieć. To ty chyba należysz do tych co mogą ruchnać komuś kobietę, jesteś taki men. Byłem kiedyś na imprezie i
  • Odpowiedz