Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
Pobierz KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...
źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg
  • 320
@KarolinaXXX: szczerze? O nic. Wolę raczej wygłosić monolog w tej kwestii. Nigdy nie korzystałem z usług takich dziewcząt, ale nie rozumiem hejtu skierowanego w ich kierunku. Przeczytałem kilka odpowiedzi Karoliny i tak: ma oszczędności, działalność, rozliczony hajs w US. Przecież nie chodzi od mieszkania do mieszkania i nie namawia ludzi na siłę na skorzystanie z usług. Każdy idzie tam z własnej woli. Tacy z was zniesmaczeni obywatele, a jakby to zaproponowała
@KarolinaXXX: czy często masz prawiczków ? Co sądzisz o tego typu osobach czy każdy jest według Ciebie taki sam, czy są różni i po niektórych nie idzie poznać ?

Drugie pytanie, jak trafiłaś na mikroblog, skąd o tym wiesz ? Co skłoniło Cię aby tutaj założyć temat ?
@KarolinaXXX jakoś wątpię xd bo ta gra wstępna właśnie jest po to by z emocjami się spuścic na twarz. Kolacja za którą trzeba Ci zapłacić, zatańczyć to możesz, ale zwykła dziwka też to robi. Zmysłowa gra wstępna też zwykła dziwka zrobi. Oni ci płacą tylko za to, ze chyba trudno im znaleźć kogoś kto będzie dla nich miły i robił wszystko co chcą, a ty za to kasę musisz to robić do
Ale wy jesteście ograniczeni XD. Dla was seks to szczyt wszystkiego, najwspanialsza czynność, która powinna być celebrowana jak koronacja. No ale seks to tylko ruchanko (nie mówię tu o sferze związku i emocjonalnej) i niedość że ona czerpie przyjemność to do tego zarabia mnóstwo kasy. Serio, jak czasem czytam takie wypociny to nie mogę uwierzyć że to nie jest z zazdrości xD.


Pewnie sam się #!$%@?