Wpis z mikrobloga

  • 45
Ale wykop jest #!$%@?

Z jednej strony ciągle stulejmany krzyczą, że roksy lepsze niż własne dziewczyny, a każdy szanujący się facet powinien na nie regularnie chodzic.

A jak już się pojawia na wykopie jakaś, to wyzywacie ją jakby była podczłowiekiem.

Wy to nawet z roksą nie bedziecie mieć tego mitycznego seksu, takie z was ciasne stuleje.
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX: Twój "sukces" można porównać do abstrakcyjnej sytuacji, kiedy ktoś pyta Cię 'Czy za milion złotych zjadłabyś moje gówno?". Niby można - i owszem - ale jednak odrobina moralności zniechęciłaby zdecydowaną rzeszę osób. Ty natomiast, nie dość, że zjadłabyś to gówno oblizując usta, to jeszcze wołałabyś o dokładkę i zapytała ile dostaniesz za wypicie szczochów.

Gardzę Tobą i Twoją satysfakcją z tego co robisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@NullPointer wiem, wiem. Przeleciałam wątek pobieżnie i widziałam nicki osób, które ewidentnie z wychwalaniem "div" mi się kojarzą. Ale już nie chciało mi się wszystkich wołać ;)
  • Odpowiedz
Ojej! Że też ja nie pomyślałam, że przez mój styl życia ominą mnie takie atrakcje jak seks klasyczny pod pierzyną przy zgaszonym świetle z zakompleksionym facetem. Przegrałam życie :(


@KarolinaXXX: tak, bo jak ktoś nie jest #!$%@?ą, to na pewno uprawia seks klasyczy xDDDDD Ośmieszasz się tylko. Współczuję życia. Kiedyś poznasz fajnego faceta i co mu powiesz? Pracowałam jako #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
takie oszczędności powinna mieć większośc, coś w tym kraju jest nie tak z zarabianiem pieniędzy


Napisała osoba, która dorobiła się na dawaniu dupy facetom. To z twoją moralnością jest coś nie tak. Lepiej mieć na koncie 200 zł, ale przy tym nie rezygnować z posiadania honoru.
  • Odpowiedz
jak to jest się #!$%@?ć za pieniądze?

@vashq: Wyśmienicie :)


4) jaki przedział wiekowy klientów najczęściej korzysta z twoich usług?

4) 40 - 50 lat


XD

To fajnie że czerpiesz przyjemnosc z chapania spróchniałych #!$%@?ów. Oby te 200k było tego warte
  • Odpowiedz
Dziewczynki rysują sobie w zeszytach waginy :)


@KarolinaXXX: to chyba bardzo dużo się zmieniło od czasu, gdy ja chodziłem do szkoły. za moich czasów zarówno #!$%@?, jak i cipy w różnych konfiguracjach rysowali wyłącznie chłopcy. Dziewczynki.... różne rzeczy rysowały, ale w życiu nie widziałem anatomii w ich wykonaniu.

BTW, wagina to pochwa. Da się ją narysować, np. w przekroju, ale chyba nie o to tutaj chodziło :)
  • Odpowiedz
Ale wy jesteście ograniczeni XD. Dla was seks to szczyt wszystkiego, najwspanialsza czynność, która powinna być celebrowana jak koronacja. No ale seks to tylko ruchanko (nie mówię tu o sferze związku i emocjonalnej) i niedość że ona czerpie przyjemność to do tego zarabia mnóstwo kasy. Serio, jak czasem czytam takie wypociny to nie mogę uwierzyć że to nie jest z zazdrości xD.


@Voraz: przyjemność to to jest, ale z osobą, która
  • Odpowiedz
Wykopki z pala w rece odpisuja jakiemus ulanemu oblechowi ktory ma tutaj niezla beke xD @KarolinaXXX: a ty wstaw zdjecie tej dupy z kartka i twoim nickem obok albo nie bylo tematu spierdoksie xD 2/10 bo odpisalem + 5 za baitowa nitke na 200 odpowiedzi xD
  • Odpowiedz