Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #katolicyzm #religia #ateizm #neuropa

Bądź częścią Kościoła, który:

-chce udupić antykoncepcję
-chce całkowicie zakazać aborcji
-chce specjalnego podatku na rzecz Kościoła
-wznosi świątynie z pieniędzy państwa
-dostaje dotacje od rządu
-forsuje zakaz handlu w niedziele
-miesza się w edukację w szkołach
-miesza się w politykę
-chce utrudniać życie osobom lgbt
-wtrąca się w życie wszystkich Polaków
P.....a - #bekazkatoli #katolicyzm #religia #ateizm #neuropa


Bądź częścią Kościo...

źródło: comment_p0j9ClAsy9KUuJOXtzBZhFHn4qW35L2f.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@dr_zajac: #!$%@?ę "bluźnierstwo". Ja to nazywam cenzurą i poprawnością polityczną - czyli dwoma rakami zdrowego społeczeństwa, które otrzymuje inną nazwę, bo biedni czarodzieje nie lubią, gdy ktoś mówi im prawdę.
  • Odpowiedz
@dr_zajac: Zalozmy ze istnieje jeden nad-byt, czy jak wolisz Bog. Stworca wszystkiego. Byt wszechpotezny, wszechwiedzacy i inteligencja przewyzszajacy to co bylo i to co powstanie.
No i ten byt oczywiscie bardzo chce by:
- jego wiara bylo akurat Chrzescijanstwo, ba! nawet sam Kosciol Katolicki. Zadna inna wiara, nawet te starsze
- w Polsce handlowali ziemią tylko jego słudzy
- zeby jego sludzy mieli ulgi i dotacje
- zeby ciezko chore plody jednak donosic i dac im umrzec czesto w
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Akurat od prawdy to Ty jesteś bardzo daleko. No nic, kiedyś zrozumiesz swój błąd. Mam nadzieję, że nie za późno.
@NaczelnyWoody: Przyznaję, że jestem za cienki w te klocki. Jedyne co mogę zrobić, to odesłać albo do św. Tomasza albo do św. Anzelma. Dla mnie wystarczającym dowodem jest Ewangelia i świadectwo tysięcy ludzi.
  • Odpowiedz
@loczyn: Ten Bóg założył Kościół Katolicki, więc jakże mógłby chcieć czegoś innego?
Ulgi i dotacje są przyznawane ludziom przez ludzi, Pan Bóg na pewno chce, żeby wierni utrzymywali Kościół. Co do tego handlu, to kompletnie pojęcia nie mam, o czym mówisz. Ostatnia kwestia w świetle nauczania Kościoła wydaje się być oczywista. Na szczęście nie jesteś Bogiem, a Bóg jest miłosierny i wysłał Swojego Syna, żeby świat zbawił, a nie go
  • Odpowiedz
@dr_zajac: Ale wiesz co, daruj sobie taki protekcjonalizm XDD Może, jakbyś był jakimś profesorem z uznanym dorobkiem naukowym, ale jesteś jedynie spierdoksem wykopkiem i do tego czarodziejem XDDD I śmiesz mówić mi "kiedyś zrozumiesz swój błąd" XDDDDDDDDDD. Nie kolego, to ty kiedyś zrozumiesz swój błąd, ale i tak nic z niego nie wyciągniesz, bo racjonalne wnioski nie są domeną czarowników.
  • Odpowiedz
@dr_zajac: To się troskaj, ale jak dobrze mniemasz, i nie mówię tego by ciebie urazić, a raczej by ostrzec przed marnowaniem czasu, mam to całkowicie w dupie. I wszyscy to mają w dupie bo boge i duszy nie ma. Lepiej jak poświęcisz energię i czas na troskanie się o swoją kondycję z powodu braku duszy i coś z tym zrobisz.
  • Odpowiedz
@loczyn To nie jest przejaw pychy. Pychą by to było, gdyby to co mówię, było bezpodstawne. Oczywiście ludzie się mylą, błądzą, bo taka jest ich natura, jednakże trzymając się Tego, który jest jedyną Prawdą, nie zabłądzimy.
  • Odpowiedz
Przyznaję, że jestem za cienki w te klocki. Jedyne co mogę zrobić, to odesłać albo do św. Tomasza albo do św. Anzelma. Dla mnie wystarczającym dowodem jest Ewangelia i świadectwo tysięcy ludzi.


@dr_zajac @dingi_dong @loczyn @Jarmuzyd
#!$%@? co tu się #!$%@?, facet mi pisze, że dla niego dowodem naukowym jest książka przekopiowywana dziesiątki tysięcy razy ręcznie przez dziesiątki tysięcy ludzi a co gorsza - przed biblią tzw "ewangelia"
  • Odpowiedz
Są tysiące organizacji, które mają wpływ na życie publiczne, a ludzie oczywiście muszą się przysrywać do Kościoła Katolickiego, bo oczywiście mu nie wolno. Jakieś sensowne argumenty dlaczego? W ogóle widzę, że ostatnio coraz częściej na Wykopie harda offensywa antykościelna.


@dr_zajac: bo religia to rak, a ma dotkliwy wpływ na wiele aspektów życia i nie da się od niego uciec, to się go szkaluje. Nie mam zamiaru dawać #!$%@? o 12487123491284
  • Odpowiedz