Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #katolicyzm #religia #ateizm #neuropa

Bądź częścią Kościoła, który:

-chce udupić antykoncepcję
-chce całkowicie zakazać aborcji
-chce specjalnego podatku na rzecz Kościoła
-wznosi świątynie z pieniędzy państwa
-dostaje dotacje od rządu
-forsuje zakaz handlu w niedziele
-miesza się w edukację w szkołach
-miesza się w politykę
-chce utrudniać życie osobom lgbt
-wtrąca się w życie wszystkich Polaków
P.....a - #bekazkatoli #katolicyzm #religia #ateizm #neuropa


Bądź częścią Kościo...

źródło: comment_p0j9ClAsy9KUuJOXtzBZhFHn4qW35L2f.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody Niestety kościół się zabezpiecza na wszelki sposób przed swoim upadkiem... Silna sekta, wiec ma mocne wpływy nawet na Państwo. Kocioł gra na wiele sposobów przed odpływem wiernych! Mnie osobiście śmieszy scenariusz o bardzo wpływowym, na wysokim stanowisku człowieku, który będzie czynił dobro... ,pokój na świecie i odwracał ludzi od wiary. To jak go nazwali ? Antychryst! Aby wierni nie dali się zwieść!
Na szczęście nigdy nie przewidzieli internetu - szybkiego
  • Odpowiedz
Są tysiące organizacji, które mają wpływ na życie publiczne, a ludzie oczywiście muszą się przysrywać do Kościoła Katolickiego, bo oczywiście mu nie wolno. Jakieś sensowne argumenty dlaczego?


@dr_zajac: widzę, że jako Katolik nawet spostrzegawczością nie grzeszysz. cały wpis, który komentujesz jest pełen argumentów.
  • Odpowiedz
Tylko nie bluźnij. Możesz wierzyć lub nie wierzyć, ale bluźnierstwa się nie dopuszczaj.


@dr_zajac: bo co? myślisz, że normalni ludzie boją się gniewu bożego tak jak wy? możesz sobie wierzyć w co chcesz, ale wara od wolności słowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Patologiczny_Klamca: Ostatnio uświadomiłem sobie, że fakt ochrzczenia mnie dał mi prawo do takiego samego głosu, jaki ma gorliwy katolik #!$%@?ący co niedzielę do kościoła. Serio nie rozumiem ludzi, którzy traktują chrzest małego dziecka jako "pogwałcenie praw człowieka" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cayar: tkanki narodowej i pamięci historycznej to my już od dawna praktycznie nie mamy. Naród skundlony, połowa homosovieticus, połowa katopogan, Trzy czwarte idiotów
Leniek - @Cayar: tkanki narodowej i pamięci historycznej to my już od dawna praktyczn...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dr_zajac: ja tam #!$%@? się do każdego.

Kościoła, katolików, świadków Jehowy, ONRu, razemkow, antify, madek, socjalistów.

Jakieś argumenty dlaczego akurat do kościoła mam się nie #!$%@??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cayar: katopoganin - głównie Grażynko i janusze chodzące do kościoła bo co ludzie powiedzo, gusła #!$%@? w przez matki typu przelewanie wosku nad gowniakiem w rytm pacierza, a nawet głośne stwierdzenia o głowie kościoła i sprzeciwianie się woli papieża.

Wychodzi w sumie na #!$%@? guseł pod przykrywką KK chociaż niewiele ma to wspólnego
  • Odpowiedz