Wpis z mikrobloga

Hej Mirki ;D

Zbiórka na kurczaki się skończyła :) Zapraszam wszystkich po więcej szczegółów na swojego bloga. Już niedługo puścimy kurczaki do badania. Powinno mi się udać skombinować kurczaka z prawdziwie wiejskiego chowu, ale gdyby ktoś w okolicy Poznania miał dostęp do takiego, to proszę o kontakt.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc w realizowaniu naszego celu, którym jest może i niewielka ale jednak oddolna konsumencka kontrola tego co jemy :)

Początek historii z badaniami żywności

Dla tych którzy nie kumają wtf ze zbiórką

Jak macie jakieś pytania to walcie :)

Chętnych do wołania zapraszam do zapisania się na mirkolisty:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/HQKorQqARSi9fCVm

#badaniakajbela
kajbel - Hej Mirki ;D

Zbiórka na kurczaki się skończyła :) Zapraszam wszystkich po...

źródło: comment_JA2RuVxKK7Wqk0JZdX2jZ5HaAGRCsNi3.jpg

Pobierz
  • 6
Wołam zainteresowanych (46) z listy Badania żywności
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @kajbel @izkYT @Cripex @parowczankreatyny @Aschalin @wielkilen @krasik01 @Mellross @vkzk @Mullek @Dzieciok @emar01 @mi96 @Nertina @n_rostova @olyout @mmk91 @Whoa @Silon100 @komodaa @godeath @Nala_Alan_w @PP96 @kura @Corv1 @BrotatyChleb @Malevre @kohanovski @szalek995 @Premier_Tux @suszin @greengo @Firnow @yeron @TuNieMaZadnegoTelefonu @yeti6 @dziupla22 @yodaa1 @saoae @Franchesko @krytykujacy_zrzeda @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajbel: skoro uzbierałeś niewiele ponad połowę potrzebnej kwoty to skąd bierzesz resztę? Szkoda, że nie udało się zebrać całości, ale ja sumienie mam czyste: swoją część przelałem :)