Wpis z mikrobloga

https://www.olx.pl/oferta/macbook-air-11-ssd-128-gb-jak-nowy-CID99-IDtCXK5.html#ff97299972
Warto jeszcze kupić coś takiego? Oczywiście zastosowanie mega podstawowe, ma to leżeć w salonie, czasem zabrać ze sobą i sprawnie na tym sprawdzić pocztę, messenger, edycja plików w excelu itp. Mam iPhone i chciałbym też zobaczyć jak działa kompatybilność tego telefonu z mac bookiem.
Jaki jest ewentualny koszt wymiany baterii i jak ocenić jej stan na podstawie cyklów ładowania?
#mac #apple #komputery #macbook
  • 5
@golagolagola: Nie ukrywam, że patrzę akurat na mac book air 11 ze względu na cenę, w razie ewentualnej wtopy(nie podpasuje mi system, coś nie tak z konkretnym egzemplarzem) nie będę miał żalu się rozstać z tym urządzeniem lub w przeciwnym przypadku upgrade komputera na coś nowszego :P Na pewno miałeś na myśli opcje 11 calową? :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@golagolagola: Jakie 3 tysiące, to jest 8 letni laptop i to 11 calowy. Za 3k to ja kupiłem swego czasu nowego air 13 8gb (nie w Polsce, ale mimo wszystko). A macbook air 11 calowy jak najbardziej istniał, to był pierwszy model zanim 13 weszła.