Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy
Mam problem,
Jakiś czas temu pisałem że mam problem natury seksualnej, konkretnie z przedwczesnym wytryskiem...
Byłem u dziewczyny, pierwszej z którą coś działałem w tym zakresie, gdy wzięła go w rękę wystarczyło mi jakieś 5 sekund żeby skończyć, myślę sobie "nigdy tego nie robiłem, uznajmy to za w miarę normalne, w końcu pierwszy raz"
Ale mimo wszystko napisałem na Mirko żeby dopytać co i jak.
I pojawiły się głosy żeby więcej walić, żeby mniej walić , żeby się skupiać na czymś innym, żeby coś wypić przed spotkaniem i tak dalej.
No i zastosowałem się do rady żeby nie walić, żeby się skupić na czymś innym i żeby coś wypić w przed spotkaniem
No i dwa tygodnie po w/w spotkaniu widziałem się znów z tą dziewczyną,
I było jeszcze gorzej, tym razem wystarczyło że mnie dosłownie dotknęła i doszedłem
Dziewczyna jest wyrozumiała dość bo dobrze mi idzie używanie innych części ciała, ale no to tak czy siak jest CHOLERNIE uwłaczajace i przede wszystkim niepokojące, nie powinno się tak robić przecież...
Nie wiem już co robić..
Są jakieś tabletki, specyfiki czy coś?
Jak wygląda umawianie się do seksuologa? Idę do lekarza pierwszego kontaktu i proszę o skierowanie? Idę prywatnie bo na NFZ nie ma?
Ile się czeka na wizytę i jak takie coś wygląda?
Widzę się z nią po raz kolejny znów za jakieś 2/3 tygodnie i nie chciałbym żeby to się powtórzyło bo ile można liczyć na to że jej to nie będzie przeszkadzać?
Co mogę zrobić? Jesteście prawdopodobnie ostatnią deską ratunku...

Nie wiem czy to ważne ale jestem cholernie wrażliwy na jakikolwiek dotyk, łaskotki na całym ciele po jakimkolwiek dotknięciu praktycznie
Z góry dzięki za wszelkie, nawet te najgłupsze odpowiedzi :D
Moge nie odpowiedzieć na wasze komentarze bo nie wiem jak się odpowiada anonimowo...

#zdrowie #medycyna #zwiazki #seks #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że to jest do ogarnięcia gdybyś się z nią (na początek) widział po kilka razy w tygodniu i gdybyście próbowali coś działać w dłuuuuuugiej sesji. Przyzwyczaisz się do niej, nie będziesz spinał, bodźce nie będą aż tak silne i wtedy powinno pójść. No a tak, widząc się z nią raz na 2-3 tygodnie, to średnio to widzę.
TroskliwaMaciora: Daj sobie spokój z jakimiś tabletkami :) To jest normalne przy początkach, a Twoim głównym problemem jest stres. Do tego nie widujecie się zbyt często, więc nic dziwnego, że jesteś spięty. Nakręcasz się przez cały czas oczekiwania, a jak już w końcu masz ją obok, to wystarczy jedno dotknięcie. Myślę, że gdybyście mieli okazję do kontaktu codziennie, to po kilku próbach poszłoby lepiej (i dłużej).

Zaakceptował: sokytsinolop}
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem Ci, ze z własnego doswiadczenia wiem, ze przede wszystkim wszystko leży w Twojej głowie. Przed kazdym stosunkiem w Twojej glowie rodzi sie obraz, ze nie dasz rady dlugo wytrzymać, że szybko dojdzie do wytrysku, przez co nie zadowolisz swojej partnerki, która, sądząc po wpisie kochasz. Po nieudanych stosusnkach tworzy sie mechanizm, ktory podświadomie powoduje u Ciebie tali problem.
Również ze swojego doswiadczenia wiem, ze osoby nerwowe, wskazujące skłonności do
MeksykańskiPrzegryw: Najpierw idziesz do urologa, jeżeli tan po wykonaniu badań uzna, ze fizycznie jesteś zdrowy to idziesz do seksuologa. Możesz iść na nfz, ale pewnie wolny termin bedzie gdzieś około roku 2047 albo prywatnie. Jak wygląda taka wizyta? Normalnie. Przychodzisz i mówisz co ci dolega. Nie baw sie w żadne tabletni typu "konar zapłonie" bo one Cie nie wyleczą, problem pozostanie. szkoda Twojego zdrowia i kasy i nerwów.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}