Wpis z mikrobloga

Mirki taka sytuacja z firmą Proama... jakiś czas temu skorzystałem z porównywarki OC wyliczyło mi składkę w rzeczonej firmie dostałem standardową propozycje z wyliczoną składką... ale finalnie zostałem u starego ubezpieczyciele gdyż zaproponował zbliżone warunki. Niestety firma Proama od miesiąca n--------a mi co dzień sms-ami o niezapłaconej składce a teraz już dostaje od ich WINDYKACJI maile?! I kurcze albo to ja czegoś nie wiem i propozycja to tylko propozycja, i jest wiążąca dopiero po opłaceniu jej oraz wypowiedzeniu umowy z poprzednim ubezpieczycielem albo... PROAMA odwala jakąś szopkę z windykacjami i ponagleniami myśląc, ze uda się jej mnie zastraszyć i wyłudzić pieniądze?! Czy o co im chodzi?
#oc #ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #motoryzacja #prawo #windykacja #proama #auto
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gybefan: Do poniedziałku, problem( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym chciał bym wiedzieć na czym stoję bo coś czuje że od tej firmy prawdy się nie dowiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brunner: to zareaguj. Nie zostawiaj tego bo sam sobie zrobisz problem. Napisz polecony ze zwrotnym potwiedzenirm odbioru ze nie zawierales z nimi zadnej umowy w okresie x-y a jedyny kontakt z firma skonczyl sie na etapie kalkulacji i oferty skladki.
  • Odpowiedz
spoko będziesz podwójnie ubezpieczony ( ͡º ͜ʖ͡º). Teraz możesz w coś wjechać


@Mirekzkolega: Niestety to akurat jest nietypowy zabytek do którego nie ma absolutnie częśści i bym chyba załamał się przy kolizji że tyle lat renowacji poszło się j---ć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to zareaguj. Nie zostawiaj tego bo sam sobie zrobisz problem.


@szaremyszki: Ok rozumiem, teraz widzę, że to poważniejsza sprawa... Ale w-----a mnie niemiłośiernie takie podejście, kiedy tacy ludzie robią sobie co chcą, a to ja muszę potem tracić, czas, nerwy i pieniądze żeby odkręcać sytuacje. Ciekawe że w drugą stronę to nie działa i jeśli ktoś do mnie zadzwoni/napiszę z zapytaniem o cenę jakiejś usługi, to potem wyślę mu już
  • Odpowiedz