Wpis z mikrobloga

@ThrashMetal:
PS4 Pro i 4k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydajność oscyluje w okolicach 4.12 TFLOPS. Taki leciwy GTX 1070 6.4 TFLOPS (1080 ma 9TFLOPS). Na słabszym GTXie ledwo da się grać w 4k jakim więc cudem będziesz miał taką rozdzielczość w sprzęcie o 1/3 słabszym? Na PCLabie masz rzetelny artykuł odnośnie mydlenia oczu konsumentom.
1080 ma 9TFLOPS


@Keczupikczu: czyli tyle co jeszcze leciwszy radeon fury x.
niektórym od tych teraklopsów już rzuciło się na głowę i nie wiedzą nawet, że nie do końca ma to realne odwzorowanie i są różnice pod tym względem u amd i nvidii.
4k jak sam zauważyłeś (albo i nie), nie jest "true 4k", ale i tak nieźle jak na konsoli którą można było kupić za niecałe 1300 nówkę sztukę. Zapewne
@jestem_mike: A co to GoW to jakiś guru jest? Tomb Raider nowy, każdy Far Cry od dwójki w górę, Dragons Dogma, Dark Souls, zaryzykuję nawet Wiedźmina 3. To są gry z których GoW czerpie garściami. Nic w nim wyjątkowego.


@Soviel: beka z grania. somsiat jakas gre odpalil "the last of us". strzela sobie, ja mu mowie panie, strzelanie, przeciez to w doomie bylo 25 lat temu. gra w miescie sie
@SmugglerFan: No i po co ta ironia? #!$%@? markę żeby wsadzić sandbox, bo teraz każda gra musi mieć sandbox. Akurat God of War miał swój klimat i swoją niszę, mało się liczyło oprócz #!$%@? i starć z fajnymi bosami. Teraz zrobili z tego puzle z otwartym światem. Nie mówię że gra jest zła. Bardzo mi się podoba i sam bym chętnie ograł gdybym miał Bloodborne machinę. Szkoda tylko że jest to
@Soviel: nie lubie mody na sandboxy ale z tego co sie dowiedzialem to nie jest sandbox tylko cos w stylu tomb raidera z 2013 roku

chcialbys po raz siodmy ta sama gre z czasow ps2, gdzie twoja postac sobie smiesznie skacze na 5 metrow do gory i robi w powietrzu kolejny skok i zawieszony w powietrzu bije lancuchami inne potwory ktore tez sa zawieszone w powietrzu? ten styl gry to jest