Wpis z mikrobloga

@oiio: Zgadzam się całkowicie. Jeśli masz taką opcje to byłoby super przekazać taki telefon, a faktycznie jakby byli chętni to można zrobić też paczkę z drobnostkami jako miły akcent.
  • Odpowiedz
@paki82: @prosteraczej: Niech matka zadecyduje, dzieciak ucieszy się ze wszystkiego. Ale należy też uszanować zdanie ludzi, którzy będą się składać.

Ja bym proponował przedstawić matce takie propozycje:

1. Kupimy taki na jaki starczy pieniędzy ze zbiórki, a samą zbiórkę ustawić na krótki czas żeby tlefon kupić na początku przyszłego tygodnia. Telefon oczywiście nowy ze sklepu, paragon dla mamuśki.

2. Niech matka zapyta się córki czy ta ma jakiś wymarzony telefon
  • Odpowiedz
  • 0
Mi ostatnio rozbił się ekran w telefonie, raczej tanim. Mogę liczyć na zrzutkę wykopków na lepszy model?
  • Odpowiedz
te telefony strasznie promieniują,nie kupujcie max coma.kupcie Nokie 3310 ten nowy model


@animoji: A co ty będziesz mi mówił co mam robić. Będę ją chciał napromieniować to napromieniuję.

Nosisz też na głowie aluminiową czapeczkę? Jak nie to zacznij, wiesz, że istnieje promieniowanie tła? Cholera, owiń się folią i jeździj dookoła naszej płaskiej ziemi ;D
  • Odpowiedz
@prosteraczej: jeśli padnie decyzja na coś lepszego to błagam - lepszego, bo jak jakiś crapsung za 400zł to dzieciak raka dostanie jak fb sie bedzie otwierać 10 minut a yt wysypywać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja to ogłoszenie znalazłem obok chaty, więc mogę ogarniać doręczenia (nie ma mnie w weekend). Według mnie trzeba to dokładnie dogadać z mamą i raczej nie iść w jakieś Xiaomi czy inne smartfony,


@prosteraczej: jak to nie będzie Xiaomi to nic nie dorzucę. Xiaomi lepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zapytaj matki przede wszystkim czy będzie ok jesli kupisz cos lepszego jak starczy, bo może taki prosty telefon to celowy zabieg rodziców


@Niestabilny: możliwe że celowy. Wiem to z własnego doświadczenia. Mam syna w tym samym wieku jak owa dziewczynka, dałem mu taką zwykłą Nokię. Proste telefony mają kilka niezaprzeczalnych przewag nad smartfonami, np. że nie trzeba ich co 1 - 2 - 3 dni ładować, wystarczy raz na kilka tygodni.
  • Odpowiedz
wołajcie jak zbiórka, wrzucę z 16zł zamiast paczki fajek, co je mógłbym wypalić ale rzuciłem palenie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz