Wpis z mikrobloga



@paki82: szacun, ale zagadaj tak normalnie do tej matki, zeby sie nie przestraszyla itp. powiedz, ze to taka pozytywna akcja, ze chcemy pokazac ze wykop to nie tylko usuwanie patologii ale tez czasem zwykly czlowieczy odruch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paki82: Dowiedzmy się, ale ja bym mimo wszystko forsował coś tańszego i praktycznego (taki telefon jak miała + ewentualnie gadżet pikacz) - jeśli faktycznie rodzina nie jest majętna to i tak sprzedadzą telefon, a za pieniądze kupią inne rzeczy. Nie każdy potrzebuje super wypasionego smartfona :)
  • Odpowiedz
@volver021: no tak z nią gadałem rano właśnie :) że chcemy pomóc bo nas ruszył plakat, teraz nie odbiera więc pewnie nie może rozmawiać w pracy czy coś, jak tylko się odezwie i bedę miał info dam znać
  • Odpowiedz
@prosteraczej: @paki82 Wołajcie, chętnie dodam coś od siebie :) Myślę, że nie ma sensu kupować żadnych wypasionych smartów szczególnie jeżeli rodzina niezbyt majętna to po co przyzwyczajać małe dzieci do takich cudów? Tak mi się wydaje, choć sytuacja smutna trochę
  • Odpowiedz
@prosteraczej: uważam że jeśli jest to wszystko prawdą (a dla mnie jest legitne) to co nie kupimy będzie mega szczęśliwa. To jest 10 latek więc ręce nie za duze itd więc i tel nie powinien być wielki, ale pewnie fajnie by było mieć taki gdzie wrzuci sobie jakieś fotki czy sama zrobi. Zapytam też czy tel był na kartę czy abonament ewentualnie jakieś doładowanie się kupi czy coś
  • Odpowiedz