Wpis z mikrobloga

@oiio: Popieram, może nie musi być identyczny, ale jakiś niedrogi prosty np nokia 230? Nie znam sie ns klasycznych, ale żeby byl całkiem sensowny i np mial spoko aparat, do tego nie byl przesadzony. Za resztę zrobić jakąś paczkę, tutaj liczę na osoby co wiedzą co dzieci w tym wieku lubią, albo co mama powie, że by się jej przydało albo podobało :)
  • Odpowiedz
@kamieniarz Ja w jej wieku też dostałam swój pierwszy telefon i jakoś krzywda mi się z tego powodu nie stała.
Ona i tak miała jakiś najprostszy, gdzie dzieci w jej wieku mają smartphony i cuda na kiju. Nawet sobie nie wyobrażam, jak musi być przykro takiemu dziecku, który wcale nie ma żadnego telefonu, gdy wszyscy wokół mają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Ja #!$%@? dziecko ledwo pisać umie a już musi mieć telefon. To jest straszne

@kamieniarz: ja #!$%@? dziecko ledwo pisac umie, a juz musi januszowac na wykopie. To jest straszne.
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson Może są biedni i nie byłoby ich stać, żeby kupić jej drugi telefon. Może o tym świadczyć to, że napisała, że długo zbierała na swój telefon. Jeśli tak jak Mirki piszą jest to tylko 100 zł, to nawet dla dziesięcioletniej dziewczynki nie powinna to być kwota, którą długo się zbiera, bo zazwyczaj takie dzieci dostają jakieś pieniądze od rodziny na urodziny czy inne okazje.
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: nie wiesz, w jaki sposób rodzice uczą ją rozporządzać pieniędzmi. Może to 4 telefon taki w tym roku, który zgubiła, może chcą, żeby nauczyła się pilnować swoich rzeczy. Może... Dlatego najlepiej spytać wprost matkę, a nie włazić z kasą gdzieś, gdzie nikt o nią nie prosi.
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: plus. Mircy - zajebiści z Was wychowawcy.

Dziewczynko, zgubiłaś telefon - Mircy Ci kupią nowy lepszy i wór cukierków, nauczysz się żeby od dziś lepiej pilnować swoich rzeczy, ostrożnie podchodzić do obcych i co najważniejsze - dowiesz się (to bardzo ważne dla Mirków) że nawet jeśli jesteś dziewczynką to musisz być odpowiedzialna, samodzielna i nic ci się nie należy za darmo.

( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz