Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #humorinformatykow #pasta

Szanowni Panstwo!
W zeszłym roku przeszedłem z wersji "Dziewczyna 7.0" do "Żona 1.0".
I okazało się, że program rozpoczął proces “Dziecko.vbs” oraz nieoczekiwane zajmuje dużo miejsca oraz obciąża zasoby systemowe. W opisie produktu zjawisko to nie jest wymienione. Ponadto instalowane są ukryte biblioteki ”żona 1.0 "we wszystkich innych programach oraz rozpoczyna się automatyczne blokowanie na wszystkich innych aplikacjach.
Np.“Piwo 2.5" i aplikacja "Agencja towarzyska 10.3" oraz "Sunday Football 5.0" nie działa więcej, z powodu awarii systemu już podczas uruchamiania. Niestety, nie mogę zminimalizować “żona 1.0”do paska zadań.
Myślę poważnie powrocie do programu “Dziewczyna 7,0 ", ale podczas uruchamiania funkcji “Odinstaluj”, "Żona 1.0“, zawsze uruchamia ukryty skrypt programu "Rozwód 1.0", który jest niezbędny do wykonania polecenia.
Ten program jest dla mnie zbyt drogi. Czy możecie mi Państwo pomóc?
Dziękuję, użytkownik.

Odpowiedź wsparcia technicznego:

Drogi użytkowniku,
jest to bardzo częsta skarga wśród użytkowników.
W większości przypadków ,przyczyna leży w zrozumieniu podstawowych błędów,
Wielu Użytkowników instaluje "Żona 1.0" jako rozszerzenie do grupy "Gry i rozrywka” . Żona 1.0 jest jednakże systemem operacyjnym i ma na celu przejecie wszystkich funkcji sterowania.
Jest niemożliwe, aby z “Żona 1.0" ponownie, wrócić do “Dziewczyna 7.0 ".
Podczas instalacji “Żona 1.0 " są zainstalowane ukryte pliki, Re-Load z “Dziewczyną 7.0" jest niemożliwy. Nie jest możliwe, aby usunąć te pliki ukryte na zasadzie: , Usuń, przenieś lub zniszcz.
Niektórzy użytkownicy próbowali zainstalować “Dziewczyna 8.0" lub "Żona 2.0" w połączeniu z "Rozwód 1.0", ale w końcu mieli więcej problemów, niż przed instalacją.
Patrz rozdział w instrukcji obsługi "ostrzeżenia, płatności alimentów -
bieżące koszty utrzymania oraz “Dziecko 1.0.”
Uważam zatem, aby zostać z "Żoną 1,0" i zrobić to, co najlepsze. Ja też używam “Żona 1.0“ od roku i Po zainstalowaniu trzymam się ściśle instrukcji, w szczególności w odniesieniu do skryptu "pokora.jar".
Należy wziąć odpowiedzialność za wszystkie błędy i problemy, niezależnie od tego, czy Czy jest się winnym czy tez nie. Najlepszym rozwiązaniem jest częste polecenie: C: \ proszeowybaczenie.exe.
Unikaj "ESC".

W sumie, "Żona 1.0" to bardzo ciekawy program - mimo nieproporcjonalnie wysokich kosztów operacyjnych. Rozważ również możliwość instalacji dodatkowego oprogramowania w celu zwiększenia efektywności “Żony 1.0“. Polecam: "Chocolate 2.1" i "Kwiaty 5.0". Powodzenia!

PS: Nigdy nie instalować "Sekretarka w mini 3.3!” Ten program nie jest kompatybilny z "Żoną 1.0" i powoduje nieodwracalne szkody w systemie operacyjnym.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to jest .vbs


@Pszesmiewca: VBScript (ang. Microsoft's Visual Basic Scripting Edition) – język skryptowy stworzony przez firmę Microsoft i stanowiący część rodziny języków Visual Basic. ... VBScript nie jest obsługiwany przez Internet Explorer 11. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz