Wpis z mikrobloga

@wilhelm99: No tak bo niemiec może odpoczywać i ma do tego święte prawo bez patrzenia czy katol czy islamista a polak musi #!$%@?ć ;) Oby ten zakaz handlu poszedł o krok dalej i był jak w Niemczech zakazem pracy w niedziele ;) Co my kurna jesteśmy woły żeby zapier... pracować cały tydzień?
  • Odpowiedz
@PaulPavello: Trollujesz, nie? Bo chyba naprawdę nie porównujesz Polski do Niemiec, gdzie Niemcy po prostu mogą sobie pozwolić na takie socjalistyczne pomysły, a Polska tłamszona w socjalizmie prędko nie zazna takiego dobrobytu, jak chociażby Niemcy. Ale zaraz, przecież to zachód nam zazdrości dobrobytu...
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Straciła sens bo pokazałem Ci, że inni tak mają i nie płaczą ;) Ja tam nie jestem za wszystkimi zmianami i ruchami partii rządzącej ale po prostu uważam, że tak jak ja w swojej pracy mam wolny weekend tak pani w sklepie ma prawo do wolnego chociaż jednego dnia w tygodniu po to żeby poświęcić go rodzinie. To jest proste jak budowa cepa, ale każdy przeciwnik dołoży do tego
  • Odpowiedz
@PaulPavello:

uważam, że tak jak ja w swojej pracy mam wolny weekend tak pani w sklepie ma prawo do wolnego chociaż jednego dnia w tygodniu po to żeby poświęcić go rodzinie.


Czekaj... czy myślisz, że wcześniej pracownicy supermarketów robili 7 dni w tygodniu nonstop?
  • Odpowiedz