Wpis z mikrobloga

Frustracja, bo kryteria przyjecia do zlobka eliminuja moja rodzine na dzien dobry. Niestety:

-place za duze podatki zeby korzystac ze zlobkow ktore sa z tych podatkow fundowane
-wzialem z zona slub
-nie bije zony any dziecka
-oboje z zona pracujemy

Najbardziej mnie chyba szlag trafia ze latwiej sie dostac jak rodzice nie pracuja. No karwia, jak nie pracuja to przeciez wlasnie maja czas sie swoim dzieckiem zajac chyba, co? A jak my z zona tyramy normalnie to zlobek sie nie nalezy, tylko jeszcze na prywatny trzeba sie wykosztowac albo opiekunke (koszt od 1k cebulionow miesiecznie). Jak chcecie robic polityke prorodzinna to tu jest pole do popisu a nie jakies poronione 500+.

  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haqim: może zbij żone.... serio. B. Prezydent Będzina miał mieć proces za jakieśtam niejasności finansowa, ugryzł żonę , żona wezwała policję, Prezydent do aresztu , na badania , wrócił z żółtymi papierami i już nie może odpowiadać za niejasności finasowe ...co ciekawe mógł dalej być Prezydentem do końca swojej drugiej kadencji.
  • Odpowiedz
wzialem z zona slub


@Haqim: I tu jest problem... Jesteś bigamistą. Już nie wnikam czy wziąłeś ślub z cudzą żoną czy ze swoją więc jesteś zwykłym bigamistą czy auto-bigamistą.

Po prostu patologia ;-)
  • Odpowiedz
Ale o co Ci chodzi? Masz jeszcze pieniądze na jedzenie? Masz. Oznacza to, że kwalifikujesz się do grona najbogatszych Polaków i w takim wypadku należałoby Ci podnieść podatki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sam płaciłem przez kilka miesięcy za prywatne przedszkole, bo wiedziałem, że do państwowego się z ich kryteriami nie dostaniemy.


@Brzemie:

od ubieglego roku gmina MUSI ZAPEWNIC miejsce w przedszkolu dla kazdego dziecka
  • Odpowiedz
@Haqim: Bo państwowa służba zdrowia jest łatwo dostępna i tania i skuteczna i w ogóle za nic płacić nie trzeba i wszystko jest od ręki.
Gdyby nie nieuczciwa konkurencja państwowych żłobków,do których gminy dopłacają to prywatni przedsiębiorcy by zapewnili miejsca dla wszystkich chętnych.Teraz są problemy bo całą masę pozwoleń,zezwoleń,kontroli i uj wie czego trzeba przejść żeby taką działalność uruchomić,a jak w okolicy będzie mniej dzieci to rodzice będą wysyłać do
  • Odpowiedz
@RatKing no tak, jest na fajeczki, piwko... Wiem, ze jest część osób, dla ktorych to realna pomoc i dobrze pożytkują tą kasę, ale otacza mnie tyle negatywnych przykladów, że śmiem uważać iż program w dużej mierze szerzy patologie... Inaczej daloby się spożytkować te miliardy na politykę prorodzinną...
  • Odpowiedz
@Tomasz_87: Część? Znakomita większość, tym bardziej, że te pieniądze dostają też te "dobre" rodziny. Zapewniam cię, jeśli jeszcze nie wiesz, że większość rodzin jest jednak normalna, niepijąca w patologiczny sposób, pracująca.

Pisanie o 500+, jakby dotyczyły te pieniądze tylko i wyłącznie alko-patologii, to zakłamywanie rzeczywistości.

Wiele pańśtw ma podobne rozwiązania, np. mityczny zachód w postaci Niemiec, wiesz?
  • Odpowiedz