Wpis z mikrobloga

@ladaniva: chyba aż taki głupi nie jest

Podatek od darowizn od osób niespokrewnionych jest wysoki i trzystopniowy. Należy zapłacić 12 proc. podatku od prezentu o wartości ponad 9637 zł do 10278 zł, 16 proc. od nadwyżki ponad 10278 zł do 20557 zł i aż 20 proc. od nadwyżki ponad 20557 zł. Należy pamiętać, że zlicza się wartość prezentów otrzymanych od tej samej osoby w przeciągu 5 lat.
  • Odpowiedz
@astri: wszystkich chyba tam nie pobanuje na fb, może wreszcie ogarnie, że coś robi źle, jeśli tyle ludzi mu to wypomina. Chociaż zawsze jest szansa, że #!$%@? mu jeszcze bardziej i powie, że po prostu wszyscy są przeciw niemu, i że ludzie muszą nabrać trochę dystansu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście wolałbym żeby w końcu się ogarnął bo szkoda tych vlogów.
  • Odpowiedz
@keton123 @Coolek nie zrobiłem ale tam był link do live (z youtube już usunął) i były komentarze na fb typu, że zrobił to na #!$%@?, że 20 min. i nara cześć, że jak miał sąsiadów to mógł przełożyć, normalnie go ludzie skrytykowali bez przekleństw no i te krytyczne miały dużo łap w górę, szkoda, że nie zrobiłem screenshota ale nie sądziłem, że to #!$%@?
  • Odpowiedz
@printf: nie było smaczków po prostu komentarze krytyczne - czemu taki krótki live skoro wiedział, że ma sąsiadów to mógł przełożyć i tyle - delikatny jest jak widać na jakąkolwiek krytykę
  • Odpowiedz