Wpis z mikrobloga

@TheGirl: mea culpa, po napisaniu zauważyłem, żeś ty #rozowypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°) robię tak samo, ale nie zmienia to faktu, że Twój telefon nie robi lepszych zdjęć niż kalkulator ( ͡~ ͜ʖ ͡°) baw się, napawaj tymi pięknymi widokami i podziel się lepszymi fotami jak już wrócisz ()
"Potrzebuję atencji do życia! Jeden like to jedna modlitwa! Jeden komentarz to moje +1 do samooceny! Dzięki temu tej zołzie spod 3 mina zrzednie i będzie teraz #!$%@?ć w tego swojego beta-samca Mareczka co ma więcej #!$%@?ć. Ale jestem fajna..."
@szuwarek: Nie. Jednak nie. Tu są takie pokłady mułu intelektualnego, że zwyczajnie nie mogę sobie na to pozwolić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No zwyczajnie lubuję się w taplaniu w cudzym #!$%@?.

Oto panna wrzuca atencyjne fotki wyłącznie po to aby poczuć się lepiej. Samo to jest dla mnie taką abstrakcją, że zwyczajnie puchnę.
@TheGirl odezwę się do Ciebie kiedyś po protipy bo wybieram się tam. Jedna z lepszych destynacji aby bezceremonialnie wygrzac dupe na słońcu za niewielką cenę przelotu. Lecialas Katarem/Emirates?
@szuwarek: To @TheGirl jest Twoją znajomą? Wybacz. Nie wiedziałem. Na swoją obronę mogę jedynie stwierdzić, że nie wrzuciła foty na prywatny profil/galerię, lecz czuła potrzebę umieszczenia fotki jako publicznej - co by wszyscy mogli ją podziwiać.

Sorry. Tak to dla mnie wygląda. Też mam fajne fotki, ale jakoś nie wrzucam ich na wykop. Znajomych też nimi nie zanudzam.
@KarlPopper: Ale bóldupisz. @TheGirl: nie jest moją znajomą, nie kojarzę jej nawet w ogóle z nicku, ale na tej samej zasadzie co z moimi znajomymi jej nie zazdroszczę, cieszę się, że jak ja polaczek-robaczek odwiedza fajne miejsca. Po to chyba ten portal jest żeby coś fajnego wrzucić? Idź się potaplaj w śniegu, może Ci przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szuwarek: Nie. Jednak nie. Głównie z okazji braku śniegu.

Ta fotka to nic innego jak rzutowanie wielowymiarowej przestrzeni funkcjonowania @TheGirl na obrazek. "Dzięki" temu X innych @TheGirl poczuje się paskudnie, bo one nie są na fajnej plaży w Wielkanoc tylko utyrały się po łokcie co by zrobić barszcz, mazurka i pasztet na święta, gdzie przyszli ludzie i zeżarli i nawet jej nie docenili.

I teraz to one będą sobie kręcić filmy
@Fevx: leciałam z Wiednia do Belgradu (Serbia) krótki lot około godziny, tam przesiadka do Abu-Dhabi gdzie zostałam na weekend, potem Abu-Dhabi na Seszele (wyspa Mahe i stamtąd promem na La Digue mniejsza wyspę). W drodze powrotnej tak samo
@Fevx: Cenowo to wszystko wyglądało podobnie. Były tez loty z krótsza przesiadka w Abu Dhabi ale specjalnie ustawiłam tak żeby w każda stronę zostawać na weekend bo chciałam trochę zobaczyć okolicę. Były tez loty z dwoma przesiadkami tylko przez Etopię (Ethiopian Airlines i tam około 6h wolnego czasu) ale mnie to nie przekonywało :D