Wpis z mikrobloga

@lijka Bez spiny, ale skoro chcesz zacząć od kwietnia plus gadanie, że świątecznych rzeczy chcesz sobie pojeść to domyśl się jak to brzmi xD Gdybyś naprawdę chciała to dietę mogłabyś zacząć i od dzisiaj. Taka fajna zasada, że na diecie bez ćwiczeń schudniesz bez problemu, ale ćwicząc i jedząc bez umiaru to najwyżej wagę utrzymasz, schudnąć nie schudniesz. Wierzę że na ćwiczenia możesz nie mieć czasu i głowy, ale diety już nie
@Nidor ale po co mam Was kłamac, jak wiem że #!$%@? sobie jajeczko z zurkiem xD
Gadanie o tym, że czemu nie dzisiaj tylko w kwietniu, równie dobrze mogłam zacząć wczoraj, ale postanowiłam sobie coś na kwiecień, ze wtedy się biorę za siebie i już :D oczywiście jak wspominałem wcześniej dietę też będę trzymać :)
Za rady dziękuję i widzimy się 31 maja na #pokazforme (ʘʘ)
@galaktyczny_pingwin jejku, mówię już 3 raz, że dietę też chcę trzymać
Po co się dopierdzielasz niepotrzebnie, chyba dobrze, że chce też ruszyć dupe, wyjść, pobiegać #pdk ( ͡~ ͜ʖ ͡°) raczej dodatkowy ruch mi nie zaszkodzi, tak?
@lijka https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=35692

Na tej diecie spałem z wagi 5kg w tydzień. Na razie jestem tydzień po diecie i przy normalnym jedzeniu wrócił 1 kg.

W następnych tygodniach diety chudnie się już bardzo powoli (narzeczona jedzie 3-ci tydzień, w pierwszym schudła 3 kg, w kolejnym 1 ale nie dociera do niej ze trzeba się ruszać).

Spróbuj sobie, opinie z tego forum olej.
@Quimeen ja #!$%@? xD
Tłumacze kolejnej osobie, że nie mogę teraz, bo zwyczajnie nie mam czasu
Zjezdzam na stałe do Polski i mam masę spraw do załatwienia, ale mam jebnac wszystkim i iść już dzisiaj biegać..
Nie zakładaj od razu, że dwa miesiące poćwicze i elo, bo chcę trzymać stałą wagę i też później dbać o siebie
A dzisiejsze plusy będą moim celem i tyle.