Wpis z mikrobloga

  • 1776
Dobra Mirki! Koniec żartów, trochę mi się spasło więc od kwietnia zaczynam biegać/jeździć na rowerze/ rolkach
Ile plusów tyle zrobię kilosow do 31 maja (moje urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nie przesadzajcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Obiecuję, że 31 maja wrzucę efekty mojego #odchudzanie
#biegajzwykopem #cwiczzwykopem
  • 127
  • Odpowiedz
@lijka: ale to prawda co koledzy mówią o zaczynaniu od kwietnia. Moze byc tak ze po świętach np. będziesz chora i wszystko jebnie :). Poza tym pomysl co zrobisz jak nagniesz dietę czy nie pocwiczysz, co jak zlapiesz przeziębienie albo ktoś będzie miał urodziny. Warto za wczasu jakaś strategię zaplanowac na kryzysy. I pamiętaj: nikt Ci jedzenia na siłę do buzi nie wsadzi i decydujesz o tym Ty, więc nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JestemMisiem ale kurde, ja nie mogę wcześniej, bo po prostu nie mam na to teraz czasu. Wracam teraz na stałe do Polski i mam kupę rzeczy do ogarnięcia. Dlatego chcę na spokojnie od kwietnia, gdzie już wszystko sobie poukładam i będę mogła zorganizować czas na treningi
  • Odpowiedz
@lijka: jajko nie tuczy tak bardzo, zawsze też możesz zjeść jajecznicę z 4 białek i jednego żółtka.
deklaracje ile plusów tyle km są słabe, rób tyle km, aby sobie nie zaszkodzić.
Z własnego doświadczenie widzę, że rower odchudza słabiej niż wysiłek siłowy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomaszk-poz chce mieć jakiś cel stąd deklaracje :)
Dzięki za rady z jajecznicą, a co do rowerku to lubię po prostu jeździć, więc nie zaszkodzi :)
  • Odpowiedz
@lijka: celem jest odchudzić się, jak naprawdę tego pragniesz, to deklaracja publiczna jest niepotrzebna, no chyba, że Ci się nie chce i dlatego chcesz postawić się w niewygodnej sytuacji.
Może poszukaj prawdziwych pozytywów niż wciągać do tego wykopków.
5/6 kg zrzucisz samą dietą spokojnie w dwa miesiące, z kolei na rowerze/rolkach rozbudujesz mięśnie nóg i dalej będziesz miała za ciasne spodnie :-)
Ja bym Ci radził ćwiczenia siłowe ogólnorozwojowe (nawet
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamillo007 w mojej obecnej pracy mogę zrobię pozwolić na telefon/interet
Ale muszę być w danym miejscu, dane godziny, do 18 głównie od 8
To mam w miejscu biegać?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@disease w mojej obecnej pracy mogę zrobię pozwolić na telefon/interet
Ale muszę być w danym miejscu, dane godziny, do 18 głównie od 8
To mam w miejscu biegać?
Chce sobie biegać od kwietnia jak będę miała wszystko ułożone, to sobiw będę biegać, #!$%@? Wam do tego xD
  • Odpowiedz