Wpis z mikrobloga

  • 1776
Dobra Mirki! Koniec żartów, trochę mi się spasło więc od kwietnia zaczynam biegać/jeździć na rowerze/ rolkach
Ile plusów tyle zrobię kilosow do 31 maja (moje urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nie przesadzajcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Obiecuję, że 31 maja wrzucę efekty mojego #odchudzanie
#biegajzwykopem #cwiczzwykopem
  • 127
  • Odpowiedz
@lijka troche nie wierze w to 'od kwietnia', 'od poniedziałku' itp... Jak sie na prawde chce, to chyba trzeba od dzisiaj.
Ale sam walcze i trzymam za ciebie kciuki;) powodzenia!
  • Odpowiedz
@lijka: Nie masz czasu na bieganie ale na usprawiedliwianie się na wykopie przez 5 godzin to masz ;) To zrób chociaż jakieś rozciąganie jak nie możesz się spocić, żeby zrobić cokolwiek, i tak będziesz musiała to robić przed biegiem. Jeżeli nawet tego nie zrobisz to znaczy że Twoje postanowienie jest bardzo słabe wszystkie te plusy które dostałaś mogły być lepiej przeznaczone.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@disease
@JajkoJajkoJajkoJajko
@kamillo007 nie będę Wam opowiadała chłopaki jak wygląda moja dzisiejszą praca i jak teraz moja sytuacja wygląda, bo to bez sensu
Dodałam tego posta po to, żeby mieć określony cel do którego chce dążyć, ale dopiero kiedy będę mogła się temu normalnie poświęcić

Skoro Was tak bardzo boli, że nie zacznę robić czegoś dla siebie 29 marca tylko 3 kwietnia to wrzuccie mnie na czarno, albo ukryjcie
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz Co wy ludzie pierdzielicie, po co takie rzeczy? Najlepiej w ogóle żółtek nie jeść, ograniczać wszystko. Jak sobie OPka zje cokolwiek, byle będzie się mieścić w bilansie dziennym to schudnie bez problemu. Przecież nikt jej też nie każe głodować w te święta. Cuda tworzycie, bez sensu ograniczacie i się potem diety kojarzą z cierpieniem i głodem xD
  • Odpowiedz
@lijka: Nie chodzi o ruch tylko o te czynności które się wykonuje przy bieganiu. Jak przyjdzie kwiecień to też sobie powiesz "mam pracę w ruchu więc dzisiaj sobie odpuszczę bieganie"?
  • Odpowiedz
@lijka nie no ale nie hejtuje Cię. Tylko pytam na podstawie Twoich postów, nie gotuj się przez moja dociekliwosc( ͡º ͜ʖ͡º) na twoim miejsxu nawet dzis przed snem bym choc chwile pocwiczyl. Najwazniejsze to zaczac szybko i jak najszybciej sprawic zeby się odczuwalo dyskomfort jeśli się nie pocwicze, później już z górki :) powodzenia w kazdym razie
  • Odpowiedz
@Nidor: pieprzysz. Nie pisałem, że ma nie jeść, tylko, ze może modyfikować. Żółtko zawiera bardzo dużo tłuszczu (28% T, białko zawiera 0,2%), więc jak ktoś lubi jajka, to musi uważać. Nie moja wina, ze pewnych rzeczy nie rozumiesz. Ty tego nie rozumiesz, a w Szwecji spokojnie można kupić same białka z jajek.

Aha - jeszcze jedno - byłem pół roku na diecie - pięknie schudłem i nie czułem się głodny.
  • Odpowiedz
  • 0
@lijka : nie zwracaj uwagi na te hejty, hurrr durrr dieta i ćwiczenia już w tej sekundzie durr.Masz to robić dla swojego zdrowia i komfortu.A chyba jak porzucisz załatwianie spraw, żeby pobiec na łeb, na szyję 5 km czy masz siedzieć przy świątecznym stole z zasznurowanymi ustami, to nie jest to dobre dla twojego zdrowia, ani nie daje komfortu.
Życzę sukcesów, tylko rób to wszystko rozsądnie, bez przymusu :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dwojra dzięki bardzo!
Logika wykopu mówi, że powinnam już dzisiaj się ubrać i biec. No i po co czekać do wtorku?! Idź już biec, nie spotkaj się z rodziną na święta, nie możesz nic tknac do jedzenia, bo dieta! Idź biegać!
Ehh, szkoda mi jiz nawet słów..
  • Odpowiedz