Wpis z mikrobloga

Mircy z #wroclaw uważajcie.

Debile w nieoznakowanej Insigni stoją na Orlenie koło pasażu i dają mandaty za przejście na czerwonym...
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Debile, po co zajmują się niesłusznym przepisem ?
Jak ktoś przechodzi na czerwonym a aut na horyzoncie nie ma w ogółe to czemu ma dostać mandat?
Zmienić prawo a do tego czasu ignorować ten głupi przepis.
Za to jak ktoś przechodzi i prawie wpada pod samochód to spałować i mandat wypisać :>
  • Odpowiedz
widzisz za granicą jest duży szacunek dla przestrzegania prawa i obowiązków, ale co ja tam wiem...


@bijotai: Czyli nie przesiedziałeś nigdy dłużej, tylko pierdzielisz jakieś teoretyzmy. Owszem jest większy szacunek do prawa, ale na pewno nie w tak błahej kwestii jak przechodzenie na czerwonym świetle.
  • Odpowiedz
Policja powinna mieć swój rozum a nie durne wyrobienie normy.
Widzą młodziaka z 0,1g marihuany moim zdaniem przymknąć oko, widzą ćpuna z mocniejszym towarem - za kraty.
Ktoś przechodzi na pustej drodze? "niczego nie widziałem" ktoś przebiega w ruchliwym miejscu - mandacik!
Lipiec środek dnia 15 zapomniałeś świateł zamiast 100zł mandatu i 2ch pktow karnych mrugneli by...
Drodzy policjanci ogarnijcie sie. Bądźcie bardziej ludzcy to my też będziemy :)
  • Odpowiedz
Sądząc po niektórych komentarzach stwierdzam, że wykopków to nic tylko ruchać w dupę przez państwo. Pewnie wam to nie przeszkadza, bo nawet z piwnic nie wychodzicie
  • Odpowiedz
@RatKing: bo sobie zasłużyli za takie a nie inne działania. Oni mają "służyć i chronić" (takie motto sobie wybrali), a nie wyrabiać kretyńskie normy mandatów (do których nikt się nie przyznaje).
  • Odpowiedz
@cibronka: Mireczki tacy wolnościowi ale lubią zamordyzm w postaci mandatów za przejście w miejscu z zerowym ruchem xD skandalem jest, że jeszcze siedzą w nieoznakowanym radiowozie, bardzo dobra alokacja podatków
  • Odpowiedz