Wpis z mikrobloga

Mircy z #wroclaw uważajcie.

Debile w nieoznakowanej Insigni stoją na Orlenie koło pasażu i dają mandaty za przejście na czerwonym...
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zacnekierpce: @jason_bourne: Zawsze tam stoją jak muszą normę wyrobić. Tam jest czerwone w bocznej uliczce i świeci się kilka minut, a ruch to jest jedno auto na kilka minut. Po prostu człowiek może spokojnie i bezpiecznie przejść dlatego wielu bez obaw idzie. Nie dbają o bezpieczeństwo a łapią frajerów.
@adgebworthy:
  • Odpowiedz
@jason_bourne
@Zacnekierpce Bo takie samochody w policji służą do łapania na autostradzie debili co jadą 180km/h, a nie stania na stacji, żeby policjanci mieli gdzie się schować przed zimnem i nie marznęli wypisując mandaty pieszym. Chcą się czaić i łapać za chodzenie na czerwonym (notabene tam, gdzie nie stwarza to zagrożenia) - spoko, tylko po co im do tego wypasione policyjne auto? Nie widzę innego powodu jak właśnie ten żeby
  • Odpowiedz
@Szarozielony: @mechaos: Niemiłosiernie mnie w-------ą tacy ludzie jak wy. Cieszycie się polaczki nosacze, że wlepili studenciakom mandaty po 100 zł (bo w większości oni chodzą w okolicach Pasażu) na przejścu na bocznej drodze z dwoma sygnalizatorami, które nie są zsynchronizowane przy minimalnym ruchu samochodów.

Mówicie, że takie jest prawo. I co z tego? Leje deszcz, pusta droga a ty musisz stać bo się misiek może czaić. Robią to
  • Odpowiedz
@mechaos: A ja już wiele razy przechodziłem i co? I nic. Głupi przepis i tyle. Wszystko z umiarem. Wiadomo, że nie będę się pchał na ruchliwej drodze na czerwonym świetle, ale na takiej o małym ruchu albo gdy nic nie jedzie, to po co czekać?
  • Odpowiedz