Wpis z mikrobloga

Mireczki dzisiaj wplacilem ostatnia transze i splacilem 30tys dlugu ktory narobiki mi rodzice. Jestem mega zadowolony, poniewaz moge nareszcie zaczac zyc jak moi rowiesnicy.

Jak bedzie duzo plusow to napisze jak jako magazynier ktory mial 20 lat dowiedzialem sie o dlugu, mialem kilka mysli samobojczych, musialem nauczyc sie zarabiac i jak udalo mi sie to splacic.
#wygryw
#chwalesie

troche #przegryw

Ale i tak jest #zajebiscie
R.....h - Mireczki dzisiaj wplacilem ostatnia transze i splacilem 30tys dlugu ktory n...

źródło: comment_mEP42mYWU5T66NunrBflN0PS4pd3H85h.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Niestety. Oczywiście ktoś może rzec, ale przecież 18, czy 20 lat to wiek wystarczający na jakiekolwiek ogarniecie życiowe i zainteresowanie się sprawami czynszowymi, a to nie prawda. Większość ludzi w tym wieku kończy dopiero szkołę, albo idzie na studia i poziom ogarnięcia życiowego jest praktycznie zerowy. Często nie wiemy jaką niespodziankę mogą nam sprawić rodzice, gdy na wszystko teoretycznie starcza, no ale jednak starcza, bo na mieszkanie nie idzie ,
  • Odpowiedz
Mireczki dzisiaj wplacilem ostatnia transze i splacilem 30tys dlugu ktory narobiki mi rodzice


@Razzish: Przykro mi, że spotkała Cię w życiu taka sytuacja, ale ogromnie szanuję to, że nie poddałeś się. Wziąłeś sprawę na klatę i uporałeś się z problemem. Jesteś silnym człowiekiem. Życzę Ci aby spotykały Cię już tylko dobre rzeczy. Powodzenia! :-)
  • Odpowiedz
Jest to regulacja, która produkuje młodych bankrutów, bo kto w szkole średniej, właściwie będąc jeszcze dzieckiem jest w stanie uporać się z takim zobowiązaniem? A Wystarczy kilkanaście miesięcy by mieć już na szyi powróz i sytuacje dla człowieka na starcie nie do przezwyciężenia.


@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: No ale jak to, przecież według wykopu to każdy ma równe szanse wystarczy chcieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Razzish: gratuluję i trzymaj się cumplu, przechodziłem przez to samo dwa lata temu - 18k łącznie poszło w piździec... teraz będzie tylko lepiej, ale niezależnie od kontaktów z rodzicami, pilnuj, czy nie szykuje się do spłaty coś jeszcze..
  • Odpowiedz