Wpis z mikrobloga

Mireczki dzisiaj wplacilem ostatnia transze i splacilem 30tys dlugu ktory narobiki mi rodzice. Jestem mega zadowolony, poniewaz moge nareszcie zaczac zyc jak moi rowiesnicy.

Jak bedzie duzo plusow to napisze jak jako magazynier ktory mial 20 lat dowiedzialem sie o dlugu, mialem kilka mysli samobojczych, musialem nauczyc sie zarabiac i jak udalo mi sie to splacic.
#wygryw
#chwalesie

troche #przegryw

Ale i tak jest #zajebiscie
R.....h - Mireczki dzisiaj wplacilem ostatnia transze i splacilem 30tys dlugu ktory n...

źródło: comment_mEP42mYWU5T66NunrBflN0PS4pd3H85h.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrgallar: No w sumie tak, jak rodzice chcą żebyś płacił i wiedzą, że mieszkałeś z nimi, to fikcyjna wyprowadzka się nie sprawdzi. Odruchowo założyłam, że rodzice pomogą w kłamstwie, a tu przecież cała sprawa rozchodzi się o to, że wciągają Cię w długi, włączyła mi się #logikarozowychpaskow...

Dzięki za odpowiedź :) Wciąż nie mogę uwierzyć, ilu wykopków pisze, że mieli takie sytuacje... Własną rodzinę tak wyebać...
  • Odpowiedz
@Razzish: Identycznie ja miałem, tyle że minimalnie mniej, bo 27tys :) O długu dowiedziałem się tez sporo później. Ogólnie był większy, bo siostry też miały dług przez to, ale one się wyprowadziły, a ja byłem jeszcze gówniarzem, nawet 18 lat nie miałem. A musiałem spłacać też za ojca, aby mieć mieszkanie, więc łącznie wyszło około 27tys :) Mniej więcej dowiedziałem się w wieku 24 lat.
  • Odpowiedz