Wpis z mikrobloga

Mireczki dzisiaj wplacilem ostatnia transze i splacilem 30tys dlugu ktory narobiki mi rodzice. Jestem mega zadowolony, poniewaz moge nareszcie zaczac zyc jak moi rowiesnicy.

Jak bedzie duzo plusow to napisze jak jako magazynier ktory mial 20 lat dowiedzialem sie o dlugu, mialem kilka mysli samobojczych, musialem nauczyc sie zarabiac i jak udalo mi sie to splacic.
#wygryw
#chwalesie

troche #przegryw

Ale i tak jest #zajebiscie
R.....h - Mireczki dzisiaj wplacilem ostatnia transze i splacilem 30tys dlugu ktory n...

źródło: comment_mEP42mYWU5T66NunrBflN0PS4pd3H85h.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Razzish niestety kolego ale mirki mają rację - wcale nie musiałeś spłacać tego długu. Moja różowa też odziedziczyła spory dług po zmarłej matce (a chodzilo o blisko 120 tys. Euro), ale po prostu to odrzuciła, bo wartosc dlugu przekraczala wartosc majątku dodatniego.

Spłacałeś długi których nie musiałeś spłacać :)
  • Odpowiedz
@Razzish: Gratuluje! trochę wiem przez co przechodzisz, gdyż miałem podobną sytuację. Po śmierci matki dowiedzieliśmy się, że nie płaciła czynszu za mieszkanie. Ja miałem wtedy 20 lat, zatem za 2 lata miałem od niej długi. Z tym, że nie było to 30 tysięcy, a kwota rzędu 7 tysięcy, więc skala tego jest nieporównywalnie mniejsza do Twojej. Nie wiem jakbym sobie poradził z tą myślą, że na starcie mam aż taki
  • Odpowiedz
@Razzish: Nie słuchaj tych specjalistów, którzy nawet nie doczytali o co chodzi w Twoim wpisie i wypisują jakieś pierdoły o dziedziczeniu. Przecież to w ogóle nie ma nic wspólnego z dziedziczeniem. Choć muszę przyznać że nieprecyzyjnie się wyraziłeś we wpisie, dopiero w komentarzach się wyjaśniło o co dokładnie chodziło z Twoją sytuacją. Niestety to prawda, że musiałeś spłacać, jedynie zastanawia mnie czy rachunki, które były niepłacone przed tym jak ukończyłeś
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Ja miałem podobną sytuację i rachunki płacone przed 18 rokiem życia nie były zaliczone na moje "konto", dopiero od ukończenia przeze mnie 18 roku życia. Oczywiście musiałem odrzucić spadek, bo wtedy wszystko by było na moim "koncie". Mam nadzieję, że op w tej #!$%@? dla niego sytuacji płacił tylko za rachunki po skończeniu 18 roku życia, bo inaczej #!$%@? jeszcze bardziej :/
  • Odpowiedz