Wpis z mikrobloga

#rozdajo #mirkobadanie #programista15k #psychologia #pomocy #pytanie #ankieta

Mirki! Ponownie potrzebuję Waszej pomocy. Tym razem narzędzie jest nieco dłuższe i przez pewien czas nie będę mógł zaprezentować Wam tutaj pełnych wyników. Wyniki są mi po prostu potrzebne do innego projektu. Do badania potrzebne są osoby pracujące przede wszystkim ludzie z branży #it . Powyżej stu osób. Jako, że niewiele mogę Wam zaoferować w zamian, a należy poświęcić trochę czasu to z mojej strony należy się drobne #rozdajo . Z osób, które zaplusują wpis i podadzą swój nick na końcu kwestionariusza, po świętach wylosuję osobę, która będzie mogła wybrać sobie grę na #steam do 50 zł (wybaczcie, studencki budżet).

Proszę tylko o rzetelne i szczere odpowiadanie na pytania. Kwestionariusze z odpowiedziami ewidentnie tendencyjnymi (np. jedynki od góry do dołu) będą odrzucane i nie wezmą udziału w losowaniu. Odpowiedzi losowych nie jestem w stanie wychwycić, ale liczę na Waszą uczciwość i zrozumienie.

Liczę na Was!

link do badania:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTBSYByiSq7SJ2klx2lzgM3MlubjTN9g-12uwE6gYDfa1lHA/viewform?usp=sf_link

PS. Obiecałem, że wrzucę wyniki z poprzedniego #mirkobadanie jeszcze raz w bardziej efektownej formie, minęły ponad 3 tygodnie, ale obiecuję, że zaraz po świętach na pewno to zrobię. No i jako pomarańczka mogę już wrzucać widoczne dla Was obrazki :) Artykuł także jest w przygotowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Nie, spokojnie. Po prostu dość często zdarzają mi się osoby, które od początku do końca zaznaczają jedynki we wszystkich testach :) W CWB dość często występują niskie wyniki.
  • Odpowiedz