Wpis z mikrobloga

@herejon: zależne od modelu, ale zgaduje że nie dużo ze względu że to xiaomi tylko kwestia tego ile będzie czasu oczekiwania bo zapewne nie mają na stanie jeszcze wszelkich potrzebnych części. Ja mam szkło hartowane to się nie obawiam za bardzo o szkło + gorilla glass w telefonie
@herejon: te przerwy uzupelnia mi etui. Była miała szczęście i mając również xiaomi is zklo upadło jej tą częścią odsłoniętą na jakiś gwóźdź. Mimo że wówczas z nią wtedy byłem to oczywiste że się z tego śmiałem a nie współczułem bo uroku dodawał fakt że tymczasowo używała telefonu rodzicielki xD
@herejon: przerabialem i wlasnie czekam na zwrot mojego Mi6. jak wymiana panelu to w PL tylko micenter umie to zrobic fachowo (pamietaj o czytniku palca ktory bardzo czesto przestaje dzialac po amatorskiej napirawie)
@kondziow: już raz miałem tu wymieniany ekran ( ͡° ʖ̯ ͡°) dwa dni po kupnie zanim szkło przyszło ... Raczej poszedłbym do tego samego gościa tylko cena , wtedy 300 zł, to teraz nówka xiaomi redmi note 4 kosztuje 500 zł :p to już chyba lepiej zamiast wymiany szybki kupić nowszy model, tylko w sumie jakoś nie przeszkadza pęknięcie, ale jakby w salonie było za 100 zł