Wpis z mikrobloga

@KolejnyWykopowyJanusz: @strachu8: @Morit Trudno mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego wtedy tego nie usunięto - system zgłoszeń był inaczej zbudowany, należało napisać maila/wiadomość by coś zgłosić. Może dlatego nikomu się nie chciało ;-) Obecnie zgłoszenia posypały się bardzo szybko, było ich naprawdę dużo. Gdyby moderator to odrzucił, dziś mielibyśmy inną aferę "moderacja popiera..."

  • 5
@Moderacja jak widać po ilości wykopów i tematów to jednak chyba coś więcej niż pomyłki. A to tylko drobny wycinek. Moja rada, dla waszego dobra i porządku na wykopie przenieście go gdzieś. Ja nie mowię żeby chłopa od razu zwalniać, niech sobie żyje ze swoimi poglądami ale niech nie ma możliwości używania narzędzi administracyjnych w walce z ludźmi o innych poglądach.
strachu8 - @Moderacja jak widać po ilości wykopów i tematów to jednak chyba coś więce...

źródło: comment_Bby4wXeLZ1DCsYdWDWZJRFlptO9ScaFL.jpg

Pobierz
@a__s: @Moderacja: W ten sposób to np: 5 lat można będzie usuwać dzisiejsze znaleziska, bo jak rządzący coś "mądrego wymyślą" i będą karać za jakieś słowa - określenia, to wy będziecie musieli się dostosować ¯\_(ツ)_/¯

Edit: No i zajefajnie. Po raz kolejny zamiast pozwolić innym przeczytać wasze zdanie to cenzurujecie odpowiedź!!!
WuDwaKa - @a_s: @Moderacja: W ten sposób to np: 5 lat można będzie usuwać dzisiejsze ...

źródło: comment_qHxk8OypMpzXDmVgD9xZjLXjhm7RFHYz.jpg

Pobierz
W ten sposób to np: 5 lat można będzie usuwać dzisiejsze znaleziska, bo jak rządzący coś "mądrego wymyślą"


@WuDwaKa: Nietrafiony przykład. Ta część regulaminu istnieje od lat, i nie została napisana bo tak nam się zachciało, ale dlatego, że takich działań wymaga od nas prawo. I wymagało wtedy. Decyzja moderatora była prawidłowa.