Wpis z mikrobloga

@KolejnyWykopowyJanusz: @strachu8: @Morit Trudno mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego wtedy tego nie usunięto - system zgłoszeń był inaczej zbudowany, należało napisać maila/wiadomość by coś zgłosić. Może dlatego nikomu się nie chciało ;-) Obecnie zgłoszenia posypały się bardzo szybko, było ich naprawdę dużo. Gdyby moderator to odrzucił, dziś mielibyśmy inną aferę "moderacja popiera..."

  • Odpowiedz
  • 2
@a__s @moderacja skoro sobie tak miło rozmawiamy, pozwolę sobie jeszcze zapytać:
Co z moderatorem 38t2 i jego stronniczą działalnością? Jeżeli tu jesteś to nie pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@strachu8: moderator 38t2 rozpatruje bardzo dużo zgłoszeń. Przy takiej liczbie błędy się zdarzają, ale nie posądzalibyśmy go o stronniczość. Analizujemy jego zgłoszenia i eliminujemy błędy.
  • Odpowiedz
  • 5
@Moderacja jak widać po ilości wykopów i tematów to jednak chyba coś więcej niż pomyłki. A to tylko drobny wycinek. Moja rada, dla waszego dobra i porządku na wykopie przenieście go gdzieś. Ja nie mowię żeby chłopa od razu zwalniać, niech sobie żyje ze swoimi poglądami ale niech nie ma możliwości używania narzędzi administracyjnych w walce z ludźmi o innych poglądach.
strachu8 - @Moderacja jak widać po ilości wykopów i tematów to jednak chyba coś więce...

źródło: comment_Bby4wXeLZ1DCsYdWDWZJRFlptO9ScaFL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W ten sposób to np: 5 lat można będzie usuwać dzisiejsze znaleziska, bo jak rządzący coś "mądrego wymyślą"


@WuDwaKa: Nietrafiony przykład. Ta część regulaminu istnieje od lat, i nie została napisana bo tak nam się zachciało, ale dlatego, że takich działań wymaga od nas prawo. I wymagało wtedy. Decyzja moderatora była prawidłowa.

  • Odpowiedz
moderator 38t2


@Moderacja: ten użytkownik z podniesionymi uprawnieniami robi za dużo błędów by nazwać go moderatorem.
Łagodnie mówiąc
Ale czego się spodziewałem ,najlepsze co było ze strony moderacji to elf w polu zboża ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moderacja:

moderator 38t2 rozpatruje bardzo dużo zgłoszeń. Przy takiej liczbie błędy się zdarzają, ale nie posądzalibyśmy go o stronniczość. 

Rozumiem, że to jest już wasze oficjalne stanowisko po tym jak mieliście rozpatrzyć jego sprawę?
  • Odpowiedz