Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, naprawdę nie wiem co robic.
Moja dziewczyna ostatnio strasznie zmieniła swój stosunek do mnie, tzn nie pisze juz tak jak dawniej etc etc. Kocha mnie a ja ją, to wiem napewno, ostatnio było między nami krucho między innymi ze wyskoczyłem z tekstem ze jej kolezanki są ważniejsze od mnie, a jak jest na imprezie to nawet nie napisze do mnie czy wszystko w porządku. I zrobiłem jej jazdę ze to ja powinienem być bliżej niż jej kolezanki bo jestem jej chłopakiem. I ona do mnie z tekstem ze ona potrzebuje przerwy; zapytałem się dlaczego a ona mowi mi ze musi poukładać swoje życie bo coś tam wszystko jej się sypie, i zacząłem do niej pisac żeby mi powiedziała żeby się wyżalila bo jestem jej chłopakiem prawda? a ona do mnie ze nie chce, nigsy wcześniej taka nie była wiec zacząłem naciskać żeby mi powiedziała etc, i w jednym momencie napisała: „mowie ze chce j-----j przerwy bo chce ułożyć swoje p--------e życie” to napisałem żeby się wyzalila to zrobie wszystko w mojej mocy żeby jakoś nie wkem albo poprawić humor albo cos no i dopisała „dobra niepotrzebnie się w------m, nara” i zablokowała mnie wszędzie. Boje się ze może chodzić o innego czy coś... sam nie wiem..

Ps. Wkem ze to brzmi jak zarzutka ale nie, chciałbym żeby to była zarzutka.
Ps2: jak możecie wywnioskować ja narazie jestem na emigracji wiec nie ma szans żebyśmy się spotkali

#zwiazki #logikarozowychpaskow #milosc #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli będzie chciała zerwać to i tak to zrobi
I albo cię poinformuje o tym łaskawie, albo po prostu zerwie kontakt i tyle o niej słyszałeś
Fakt nie o wszystkim zawsze się łowię chłopakowi, niektórzy mają np jakieś wspólne pogaduchy z koleżankami bo uważają że z facetem nie da się porozmawiać tak jak z kumpelą
Szkoda też że aż tak mocno naciskałem aby tobie się wyżaliła. Może gdybyś tego nie zrobił sama zwróciłaby się do ciebie o pomoc
Z drugiej strony szkoda że sama tego nie zrobiła bo wygląda to tak jakby ci może trochę nie ufala, nie uważała że dasz radę jej pomóc
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: @omajgoszka: @intart: xDDDDD chyba utożsamiacie się z tą gimbusiarą o której wspomina OP, też pewnie macie w dupie swoich facetów co? ( ͡º ͜ʖ͡º) Pozwólcie, że jako jakże stary, 23letni człowiek powiem wam, że związek wymaga szczególnej uwagi dla osoby, którą się kocha, a jeżeli wam to nie pasuje, to w---------ć w kluby z koleżaneczkami, latać z kwiatka na kwiatek
  • Odpowiedz
@TheFlash: nie jestem singielką i z niebieskim żadnych tajemnic nie mam, świetnie się dogadujemy. Masz 23 lata? No fakt nieco starszy jesteś :)
Ja się staram po prostu zrozumieć różne punkty widzenia, Ty chyba nie jesteś w stanie.
  • Odpowiedz
różne punkty widzenia


@omajgoszka: no to dawaj, przedstaw swoje cudowne punkty widzenia, bo ja tylko widzę to, że laska ma go w dupie a jak on jej to wygarnął to ze wspomnianej części ciała poszedł ogień xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie bądź p---ą. Jak widzisz, że woli koleżanki od Ciebie to najwyraźniej coś jest przyczyną. To, że meczysz jej konia o to, jeszcze bardziej utwierdza tę przyczynę gościu ;D Znajdź sobie pasję, kumpli, rób swoje. Nie wchodź jej na głowie i nie bądź ciotą.
  • Odpowiedz
  • 3
Piszesz że jesteście młodzi, że średnio widzisz opcje bolec na boku. Otóż muszę Cię zmartwić. #bolecnaboku nie ma wieku. Bez względu czy to uśmiech w.przedszkolu, czy bolec w kwiecie wieku, czy list w hospicjum.
I tak jak piszą wyżej. Zajmij się sobą, zejdz z jej głowy. Jak Ciebie nie chce to nie ma co drążyć tematu. A tego kwiatu pół światu.
  • Odpowiedz
@TheFlash: Dlatego piszę o intelekcie, bo każdy normalny człowiek, niezależnie od wieku, zajarzyłby, o co chodzi, nie stękał, nie naciskał i nie ŻĄDAŁ UWAGI (tak, OP żąda), a przede wszystkim nie tworzyłby takich desperackich plwocin (specjalnie nie piszę, że rzygów, bo to nieeleganckie).

Związek, fakt, wymaga troski o drugą osobę, ale przede wszystkim tej osobie nie powinno się zabierać całego powietrza, co OP robi.


17 lat to taki wiek, w którym się karmi cytatami, więc łap
  • Odpowiedz
Nie słuchaj ich, to nie koniecznie bolec. Ja ze swoją jestem w takiej samej sytuacji, no tylko role odwrócone, co nie znaczy ze mam broszkę na boku. Po prostu chce trochę więcej przestrzeni w swoim życiu nizeli ostatnio miałem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli to serio nie jest zarzutka to myślę, że po prostu jesteś zbyt nachalny. Ona ma swoje życie, swoje problemy, swoich znajomych. Nie możesz od niej wymagać, że nagle zostawi to wszytko i rzuci ci się w ramiona, a potem się wypłacze i ty zainicjujesz stosunek na pocieszenie xD
Prawdopodobnie w ogóle do siebie nie pasujecie, ale jako 17-latki zeszliście się ze sobą, bo była taka okazja. A żadne
  • Odpowiedz