Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, naprawdę nie wiem co robic.
Moja dziewczyna ostatnio strasznie zmieniła swój stosunek do mnie, tzn nie pisze juz tak jak dawniej etc etc. Kocha mnie a ja ją, to wiem napewno, ostatnio było między nami krucho między innymi ze wyskoczyłem z tekstem ze jej kolezanki są ważniejsze od mnie, a jak jest na imprezie to nawet nie napisze do mnie czy wszystko w porządku. I zrobiłem jej jazdę ze to ja powinienem być bliżej niż jej kolezanki bo jestem jej chłopakiem. I ona do mnie z tekstem ze ona potrzebuje przerwy; zapytałem się dlaczego a ona mowi mi ze musi poukładać swoje życie bo coś tam wszystko jej się sypie, i zacząłem do niej pisac żeby mi powiedziała żeby się wyżalila bo jestem jej chłopakiem prawda? a ona do mnie ze nie chce, nigsy wcześniej taka nie była wiec zacząłem naciskać żeby mi powiedziała etc, i w jednym momencie napisała: „mowie ze chce j-----j przerwy bo chce ułożyć swoje p--------e życie” to napisałem żeby się wyzalila to zrobie wszystko w mojej mocy żeby jakoś nie wkem albo poprawić humor albo cos no i dopisała „dobra niepotrzebnie się w------m, nara” i zablokowała mnie wszędzie. Boje się ze może chodzić o innego czy coś... sam nie wiem..

Ps. Wkem ze to brzmi jak zarzutka ale nie, chciałbym żeby to była zarzutka.
Ps2: jak możecie wywnioskować ja narazie jestem na emigracji wiec nie ma szans żebyśmy się spotkali

#zwiazki #logikarozowychpaskow #milosc #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TroskliwyŁobuz: Wybacz, ale po tym zachowaniu wnioskuje, ze to typowa gowniara nie potrafiaca normalnie wyjasnic o co jej chodzi. Takie teksty + blokada wszedzie to mega niedojrzale zachowanie. Probowala wczesniej wytykac ci jakeis bledy albo prowokowala do zlego zachowania? Jezeli tak to olej ja cieplym moczem.

Zaakceptował: sokytsinolop}

  • Odpowiedz
OP: Może głupie może nie, nie obchodzi mnie co pomyślicie sobie teraz o mnie bo to nie chodzi o to. Dziękuje wam wszystkim i niektórym za słowa otuchy. Ustaliliśmy z nia ze „zerwiemy” nasz zwiazek tylko po to żeby nie zniszczyć tego co zbudowaliśmy, i za pare tygodni się znowu zejdziemy. A tak przegadaliśmy itd itp i jednak tygodnie to się w pare dni zamienia :DDD jestem mega szczesliwy bo jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@TheFlash nie jestem singielka i nawet jestem zgoła starsza od Ciebie, a jednak nie uważam że bycie w związku wymaga osaczania drugiej osoby swoją obecnością
  • Odpowiedz
@DamianTrzyCzworki: Wiesz, może to brzmieć śmiesznie, ale tylko dlatego, że ktoś ma 17 lat nie musi oznaczać, że nie ma problemów, z którymi się boryka. Też mnie kiedyś martwiły i dołowały rzeczy, o których teraz tylko bym powiedział "meh", ale to nie zmienia, że wtedy były dla mnie dużym utrapieniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania wykop to nie jest dobre miejsce na takie wyznania bo za dużo tutaj siedzi niedojebow emoxjonalnych i wyrzutkow socjologicznych żeby tu przychodzić po rady w takich płaszczyznach. Jest pewien typ ludzi ktory umie pluć na kogoś kto jest blisko serca a łasi się, zawsze jest miły udaje milego dla randoma. Wiąże się to z krzywda wyrzadzona w dzieciństwie i nabytym narcyzmem. Zobacz co Ty robisz ona pluje na Ciebie a
  • Odpowiedz