Wpis z mikrobloga

Robimy jakąś zrzutkę na gigantyczną kwotę dla tego Tomka Komendy?
Niesłusznie skazanego na 25 lat z których (z łatką pedofila mordercy) spędził w więzieniu osiemnaście (sic!) lat.

Chyba wypada podjąć jakieś kroki, nie?
Żadna kwota nie zwróci mu zmarnowanego życia i krzywd na psychice i sercu jakich doznał.
Ale znając życie zasądzą mu jakiś nędzny milion złotych odszkodowania za taki kawał czasu.
Dorzuciłbym mu coś, chciałbym pomóc w jakiś sposób.

Jak to zrobić? Poruszyła mnie jego historia. To przecież NIEWYOBRAŻALNA krzywda.

#polska #wiezienie #gwalt #zabojstwo #pytanie #afera #policja #prawo #tomaszkomenda #zbrodnia #oskarzenie #niesprawiedliwosc #polakpotrafi #zrzuta #pomoc #pieniadze #zbiorka
Pobierz Bunch - Robimy jakąś zrzutkę na gigantyczną kwotę dla tego Tomka Komendy?
Niesłuszni...
źródło: comment_SHM5pb3liIl7KEa1EYAMk1cBst1Pfis8.jpg
  • 65
@subterranean4: to akurat jest ciekawe co by się z nim stało gdyby nie siedział. Tzn jakiego rodzaju człowiekiem byłby teraz. Jemu się należy najwyższa kasa możliwa. Za błędy wymiaru sprawiedliwości nie ma takiej kasy która by to zrekompensowała ... to 18 lat braku wolności za nic#
Pytanie czy taka zrzutka nie będzie miała pośredniego wpływu na wysokość odszkodowania. Sędzia może być mniej skory obciążyć państwo wydatkami dla kogoś, kto otrzymał dużo sianka ze zbiórki publicznej.
@SatanD: 1,5mln za życie przez 18 lat w więzieniu z łatka pedofila, gwałciciela, mordercy? Do tego w jakimś artykule pisali, ze sędzia został zawieszony, bo dowody były fałszowane( nie wiem czy to prawda). Za cos takiego 1,5mln? XD Typ sie powiesił i go więźniowie uratowali, to wyobraź sobie jak musiał być gnębiony tam
@Bunch: nie wiem jak to tam jest, ale typ wychodząc powinien mieć podstawioną limuzynę która by go zawiozła do własnego nowiutkiego mieszkania, to tak na sam start. Z drugiej strony człowiekowi od takiego zastrzyku gotówki może odwalić, ciekawe. Mimo wszystko zbiórka spoko, przez 18 lat wszyscy oprócz rodziny mieli go za nic, niech teraz wie że ludzie nie są obojętni i ma pełne wsparcie
@Bunch fajnie by bylo okazac mu jakiekolwiek wsparcie, nie mowie o pieniadzach, poruszylo mnie bardzo to co musial przejsc jako niewinny

Z drugiej strony kasa to sredni pomysl jak pomysle ile dzieci umiera co dzien w szpitalach bo panstwo nie ma na ich leczenie

Mam nadzieje ze sobie chlop poradzi w zyciu i jeszcze zazna szczescia