Wpis z mikrobloga

Robimy jakąś zrzutkę na gigantyczną kwotę dla tego Tomka Komendy?
Niesłusznie skazanego na 25 lat z których (z łatką pedofila mordercy) spędził w więzieniu osiemnaście (sic!) lat.

Chyba wypada podjąć jakieś kroki, nie?
Żadna kwota nie zwróci mu zmarnowanego życia i krzywd na psychice i sercu jakich doznał.
Ale znając życie zasądzą mu jakiś nędzny milion złotych odszkodowania za taki kawał czasu.
Dorzuciłbym mu coś, chciałbym pomóc w jakiś sposób.

Jak to zrobić? Poruszyła mnie jego historia. To przecież NIEWYOBRAŻALNA krzywda.

#polska #wiezienie #gwalt #zabojstwo #pytanie #afera #policja #prawo #tomaszkomenda #zbrodnia #oskarzenie #niesprawiedliwosc #polakpotrafi #zrzuta #pomoc #pieniadze #zbiorka
Bunch - Robimy jakąś zrzutkę na gigantyczną kwotę dla tego Tomka Komendy?
Niesłuszni...

źródło: comment_SHM5pb3liIl7KEa1EYAMk1cBst1Pfis8.jpg

Pobierz
  • 65
@Bunch przeciez napisali ci że dostanie więcej niż milion. możliwe że 5 razy więcej. masz dziwne poczucie sprawiedliwości żeby robić taka inbe bo komuś się należy
@Bunch: W pierwszej kolejności konfiskacja całego majątku prokuratora, sędziego na rzecz pokrzywdzonego. Następnie pomoc i zadośćuczynienie przez państwo (pomoc psychologiczna, materialna). Po trzecie odnalezienie prawdziwych sprawców/sprawcy morderstwa, a po czwarte zamknięcie w jednej celi sędziego i prokuratora z największymi zwyrolami i degeneratami jacy znajdują się za kratami oraz wprowadzenie takich środków ostrożności by nie mogli popełnić samobójstwa przynajmniej przez 18 lat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bunch: ja bym się wstrzymał jak będzie wiadomo na co przeznaczy te pieniądze. Jeszcze okaże się że przepije albo przećpa lub po prostu jest patusem i będzie szkoda. Nie zrozumcie mnie źle, nie mówię że jest patusem lub że to zrobi. Po prostu wyobrażam sobie sytuację w której mógłbym żałować że dałem komuś jakieś pieniądze pod wpływem chwili jak teraz. Niech będzie jakiś cel.