Wpis z mikrobloga

Mirasy, brać? XDD
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-coupe-3-0-lpg-full-opcja-ID6zAGDt.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
A tak na poważnie co sądzicie o #e46 na pierwsze auto?
Nie ukrywam że mam 22 lata i po prostu mi się podoba ten model.
Od zdania prawka jeżdżę a4 ojca, także to by było pierwsze auto na tył napęd.
Myślałem jeszcze nad golfem 5, ale ojciec mechanik mówi że to syf.
#bmw #motoryzacja #samochody
  • 43
@BajerOp: zawsze to szersze spojrzenie na sprawę, czasem warto spojrzeć z innej perspektywy, nie mogę zamykać się tylko na jedno źródło informacji :P
ogólnie mówił żebym pomyślał o a4 albo o takim e46 czy e39
@Kejran: nie jestem żadnym napaleńcem czy narwanym sebkiem, raczej spokojny na drodze, zawsze dzień dobry mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no e39 jest strasznie duże, nie wiem czy mi taka locha potrzebna
jakbym na pierwsze auto miał obecne bmw, to bym długo nie pożył, a mam właśnie 330ci :P pozostaje wierzyć, że masz więcej rozumu niż miałem ja.


@kipowrot: raczej nie jestem jakiś narwany czy coś, chociaż te 230 koni i tył napęd może mnie przerosnąć
@mardory: szczerze? nie radzę 330 z tylnym napędem na pierwsze 4 kółka. Może pomyśl nad 316/318? ubezpieczenie tańsze, serwis tańszy, mniejsza szansa na #!$%@? i owinięcie sie wokół drzewa.

z innego punktu widzenia - 4 cylindrowe słabe bmw traci sens.
z innego punktu widzenia - 4 cylindrowe słabe bmw traci sens.


@blackphoenix: w punkt kolego, auto wezmę i tak na 67 letnią babcie a ja jako współwłaściciel, a serwis to ojciec ogarnie, tylko właśnie żebym się nie przeliczył i nie skończył na pierwszym drzewie
@mardory: Jeśli chodzi o B5 to klapa mocno rdzewieje i gdzies na dachu z tego co pamiętam. Jak chcesz znaleźć zadbane A4 albo e46 to sie naszukasz, przynajmniej ja tak miałem jak szukałem samochodu