Wpis z mikrobloga

Mirasy, brać? XDD
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-coupe-3-0-lpg-full-opcja-ID6zAGDt.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
A tak na poważnie co sądzicie o #e46 na pierwsze auto?
Nie ukrywam że mam 22 lata i po prostu mi się podoba ten model.
Od zdania prawka jeżdżę a4 ojca, także to by było pierwsze auto na tył napęd.
Myślałem jeszcze nad golfem 5, ale ojciec mechanik mówi że to syf.
#bmw #motoryzacja #samochody
  • 43
@Kejran: dołóż 200 tysięcy i kup coś porządnego XD chociazby za tą trójkę co wysłałeś trzeba doliczyc koszty rejestracji z Niemiec i już wychodzi ponad 40 tysięcy, nie licząc napraw. Gość nie ma wymagań z kosmosu, po prostu chce kupić auto, w które nie włoży połowy ceny samochodu po pierwszym wjechaniu na podnosnik u mechanika. A za 35k to można mieć co najwyżej e46 w coupe które faktycznie ma 200k udokumentowanego
@simargl_: e90 jak najbardziej można,ale mowimy o e92/93 gdzie sprawa nie jest taka prosta, bo wersje coupé i cabrio są zwyczajnie droższe.
@Kejran: to co z tego ze sa dziesiątki? Większość i tak to są gruzy w ładnych blachach albo auta ze Szwajcarii/Niemiec do opłat, albo co gorsza topielce z USA. Szukałem e92 w wakacje zeszłego roku i pisze to co widziałem i słyszałem od sprzedajacych. Zadbane, nie robiące 4
E46 328i automat here. Polecam z całego serca, dobre wrażenia z jazdy, czuć moc pod prawą stopą, dobrze klei asfalt i ładnie składa się w zakrętach. Nie zapominajmy oczywiście o najlepszym, na świeżym śniegu ciągle lecisz bokiem, nawet w automacie.
@pawel86: No jak ja widzę mocno dofinansowana to wiem że sprzedający poda jakaś astronomiczną kwotę
Ja szukam byle by była zdrowa blacha i progi plus LPG w miarę świeże, a jak będzie coś w silniku do roboty czy coś do zrobienia to nawet lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)