Wpis z mikrobloga

Hej Mirki ;)

W nawiązaniu do ostatniego znaleziska o wynikach badań żywności, zgodnie z radą niektórych mirków, poszedłem dalej. Będę robił takie porównania cyklicznie w przypadku jeżeli pokażecie zainteresowanie i będziecie chcieli wesprzeć te działania finansowo.

Znalezisko ze zbiórką pieniędzy

Założyłem blog, o czym zawsze bardzo mocno marzyłem, wpis na blogu na temat dalszych działań.

Zakładam autorsi tag #badaniakajbela oraz: listę do wołania na mirkolisty

Co się wydarzyło jeszcze ciekawego? Dwa artykuły w ogólnopolskich mediach (dzięki za osiągnięcie reporter :)), mój wykop ma prawie 4000 wykopów i 126 tys. wyświetleń.

Jesteście niesamowici :)

Wołam wykopujących znalezisko o wynikach badań włoszczyzny.

#nauka #jedzenie #zdrowie #weganizm #zdrowazywnosc #ekologia
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajbel: W temacie testów pozostając - możesz pokusić się o porównanie mięsa z jakichś rakdonaldów czy innych takich, z naturalnym od rolnika. Jestem bardzo ciekaw wyniku takiego porównania
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Drugi raz korzystałem z mirkolisty, może coś źle kliknąłem :)
@Morit:

A zakopało tylko 16 osób więc to mały procent wszystkich zawołanych. Cała reszta może być wstępnie zainteresowana.
  • Odpowiedz
@kajbel: Poszło 25zł, pozdro kolego :) Jedna uwaga z mojej strony. W przypadku kurczaka kupionego na wsi zrób proszę większy wywiad, jak wygląda okolica, co kurczaki jadają, czy obora jest oddzielona, itp. Fakt, że warunku w takiej hodowli są niekontrolowane jest bardzo istotny - może to znacząco wypatrzeć wyniki.
  • Odpowiedz
można uznać, że jesteś zainteresowany ewentualnymi dalszymi wydarzeniami


@WuDwaKa: Co za durna logika. Wykopuje się, żeby więcej osób mogło zobaczyć znalezisko, a nie po to, żeby śledzić temat.
  • Odpowiedz
@kajbel: Dzięki są zawołanie. Sam właśnie spożywam kurczaka ze sklepu X i jeśli z badań nie wyniknie duża rozbieżność z "super EKO moją kurką" to nie zmienię dostawcy w dalszym ciągu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz