Wpis z mikrobloga

@JanuszBizn3su: Powiem że niezbadane są wyroki pomp Januszy. Już zaczynam to brać pod uwagę. Poważnie. Ci frajerzy łykają wszystko co popadnie i swoich ciężko zarobionych fiatów nie szanują inwestując w scamy...
Flip jest możliwy, że potrwa max 2 dni to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widząc co oni #!$%@?ą to uwierzę nawet że PutinCoin zrobi flipa z btc.
Cenena na giełdach nie odpowiada rzeczywistej. Pompa na
@cyberpunkbtc: popatrz na wykres dominacji btc, flip trwa cały czas, wystarczy popatrzeć na wykres dominacji btc w ciągu ostatnich dwóch lat podczas dzisiejszej nocy zrozumiałem koleją bardzo istotną rzecz, żeby coś przeprowadzić sprawnie potrzeba przygotowań czym dłuższe tym lepiej i sprawniej zostanie wykonana dana rzecz, a co do eth przecież eth jest dopiero 2 lata na rynku a btc 9 i już jej marketcap osiąga 50% capu btc
@JanuszBizn3su: Ale co mnie to obchodzi? To będzie jakiś żałosny i niestabilny coin januszy. My z naszą społecznością btc nadal byśmy byli z btc a że jakiś wybryk pseudofinasowy by sobie gdzieś z boku żył to niech sobie żyje. Coin januszy, społeczność januszy. BTC TO SPOŁECZNOŚĆ, BTC TO BRAK KONTROLI, UCZCIWY, COIN KTÓRY ŻYŁ DZIEKI NAM PRZED NAJAZDEM, JANUSZY I PO ICH NAJEŹDZIE... A co #!$%@?ą z boku idioci którzy nawet
@JanuszBizn3su: #ethereum
Mało tego... Twierdzę że każdy kto siedzi w ETH i mu nie przeszkadza pełna kontrola coina, otwarte cofanie transakcji, manipulacja pseudo blockchainem.... nikomu nie przeszkadza że jedna osoba ma nad nim władzę i może go dodrukowywać nieskończoną ilość...

To #!$%@? parodia krypto. To gorsze niż fiat

Wiesz co? Dzięki #!$%@? za takich inwestorów idiotów. Jak najdalej od BTC, nie pasują do tego projektu. Niech sobie pompują i nawet 5x
@cyberpunkbtc: wyczywam multi pawlo ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja już kiedy,ś mówiłem, rynek sam wszystko weryfikuje to raz a dwa ja nie mam eth bo mi się też tam parę rzeczy nie podoba, natomiast faktem jest, że prawdopodobnie w maju przegoni btc
@JanuszBizn3su: Są kryptowaluty i jest btc. To wy sobie ubzduraliście że to się łączy... BTC to społeczny projekt.
A te tysiące żałosnych scamów nie jest konkurencją bo brak im zalet btc, wręcz mają wady i są robione dla zysku. Preminy itp. Frajerstwu morze to nie przeszkadza, ale nam tak. Może dla ciebie i tobie podobnych nie przeszkadza czym takie eth jest, ale dla społeczności btc to jest kpina. Zero zalet jaki
@JanuszBizn3su: Po hardforku z którym się zresztą mocno guzdrają, realnie to będzie chyba pod koniec roku :/
Eth był ponad btc w wartości dziennie kopanych przez większość stycznia i lutego, po mocnym obniżeniu wydobycia flippening jest pewny. W adopcji licząc wszystko razem to eth już przegonił btc i dystans tylko się powiększa.
Btc się nawet do płatności nie nadaje przez strasznie długi czas między blokami, czekanie godzinę na blok jest w