Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: I macie swojego cyfrowego fiata po kontrolą nie banku centralnego ale jednego Ukraińskiego gimbuska. CONGRATULATIONS
To nie krypto

Jak przypompiło eth na 1,2k$ to też pisałeś że flipping jest już pewne... następnie skurczył się do 0,8k$
@tomas-minner: Tak, choć to nie ujma to twardo trzyma się rosyjskiej bylejakości... Oligarcha stajl też mu nie obcy, ma zapędy...
@megaloxantha: Po co wam już trzeci słup CEO?
Nikt nawet nie ukrywa kto tym rządzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle oficjalnie jaką funkcję Vitalik sprawuje w tej korporacji?
@JanuszBizn3su: Eeeh wiem e mi nie uwierzysz ale z ręką na sercu powiem co że kompletnie się nie boje o przyszłość btc. Poważnie, po tym ile btc przeszedł i ile w pokonał to co go czeka w przyszłości to spacerek. Ja wiem ze shiciarze żyją w ciągłym strachu ale długoletni hodlerzy btc są niesamowicie spokojni o btc.
Narty sam się nieraz dziwiłem skąd we mnie taką pewność i spokój...

I najśmieszniejsze
@cyberpunkbtc: szitcoin ETHF już jest skończony, blockchain jest tak duży, że janusz już nie jest w stanie posiadać własnego węzła. Nie jest w stanie sam weryfikować transakcji, musi ufać komuś innemu, to już jak w banku, podstawowa idea kryptowalut złamana. To koniec decentralizacji, janusz musi ufać kolesiom, którzy mają zasoby aby taki węzeł postawić. każdy kto inwestuje w ETHF jest idiotą, nie mówię o spekulantach oni są tam po to aby
@JanuszBizn3su: nie patrzysz na posty Doctora kryptografii, który wynalazł POW i jest jednym z największych jeżeli nie największym ekspertem od kryptowalut ponieważ uważasz, że są nic nie warte. Acha i wszystko jasne. Chłopie daj sobie spokój z krypto i z handlem bo mądrzy spekulanci oskubią Cię ze wszystkiego co masz, zostaniesz januszem już na zawsze z tą różnicą, że gołym januszem. Cała esencja tego kto teraz inwestuje w krypto i powód
pisałem to samo co teraz, że pewny jest dopiero po przejściu na pos


@megaloxantha: słaby z ekspert jesteś gdybyś był nim to wiedziałbyś, że ETHF już przegrało z innym szitcoinem kilka dni temu. Na Coinmarketcap pojawił się nowy alt i był już na miejscu pierwszym.
@Smule: oczywiście, że będzie działać dla nich, w centralizacji właśnie o to chodzi, ma działać dla grupki kolesi a dla reszty no to już niekoniecznie ;) Taka piramidka działa tylko do momentu kiedy nie pojawią się tarcia wśród kolesi na szczycie.
@cyberpunkbtc: to było poważne zagrożenie dla bitcoina do czasu DAO a teraz to jest żart a nie kryptowaluta, robi co chce ponieważ oni tam uważają go za geniusza i panuje tam kult jednostki, to bardziej jak sekta niż społeczność zorientowana co dzieje się w ich sieci. Poza tym jeżeli spekulanci i górnicy mają tam kapitał to będą tego bronić do końca bez względu na wszystko to akurat zrozumiałe.
@pawlo74: myślisz że Janusz nie widzi jak żałosne jest eth przy btc? Widzi ale ma ograniczony umysł i poza kapitalizacja, ilością coinów, możliwością dodruku - inflacji widzi tylko cenę jednostkową. Btc jest 10 x droższy niż ethf, ma nadzieję zostać milionerem dzięki temu :) ślepota.
Skąd nagły wzrost ethf ostatnio@ pokrywa się to z wyjściem ulicy z btc i ucieczka w shity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To