Wpis z mikrobloga

Rzeczywiście jest w tych akcjach coś chorego, coś jak rechot z kalek i karłów w dawnych cyrkach. Nie ma co udawać - Konon i major to ludzie upośledzeni.


@matador74: To takie szybkie pytanko do Ciebie. To po co zrobiłeś na swój kanał reapload pierwszy telefonów CAŁE TE?
  • Odpowiedz
@matador74: to co mówi ten Paweł to totalne glupoty. Sluchalem ten material przed chwila. Sugeruje mi, ze zarabiam na nich oraz chciałem z nimi robić lajty, co ponoć oni obsrali.

Tak jak to wielokrotnie podkreślam, to tylko rozrywka, pewnego rodzaju satyra, wszystko robione jest w kulturalny sposób. Tak jak sam autor tego filmu wspomniał, dostaja duzo bluzgów.

Btw. Autor tego filmu jest dwulicowy, gdyż sam nie raz widzialem jak ich
  • Odpowiedz
@sw-walenty: otóż nie można zaprzeczyć, że to doskonały kontent, ale jak to ocenić pod względem etycznym? Co innego oglądać filmy, które nagrywają te dwa pasożyty. Co innego robić przeróbki. Ale żeby tak codziennie wydzwaniać do nich, nagrywać ich wypowiedzi bez pozwolenia (czy nie ma aby na to paragrafu?)? Jest w tym coś chorego. Ale jest to oczywiście śmieszne.
  • Odpowiedz
@matador74: A nagrywanie ich i robienie medialnych małp od 2006 roku przez kolejnych redaktorów i Reżysera jest etyczne? Jasne, Konon zawsze miał parcie na szkło i łatwą kasę z jakiejś ciepłej posadki - nie usprawiedliwiam nikogo. Tylko patrz: ilu z redaktorów / Reżyser prawiło moralitety i nagrywało wzniosłe perory nt. swoich małpek? Dla mnie typ po prostu prdoli.
  • Odpowiedz
@matador74: przed chwilą słuchałem tego Pawła/Pawełka i mogę powiedzieć że odnośnie tego że ktoś dzwoni na szkolną i nakręca jednego i drugiego na siebie jest przesadą nie chodzi mi tu o @CALE_TE_TalkShow,lecz o typowe telefony od różnych małolatów którzy chcą ciągłych nie potrzebnych afer i kłótni,druga sprawa to wyzwiska w komentarzach od różnych szczeniaków dla których to rodzaj rozrywki,jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda szkolnej,czyja
  • Odpowiedz
@matador74: Nazywanie ich ludźmi upośledzonymi, kiedy Konon był wielokrotnie badany przez psychiatrę w różnych okresach i został wykazany jako poczytalny, bez żadnych ubytków rozwojowych jest chyba bardziej degradujące od kogoś kto nagrywa jakieś głupie telefony.

To, że są to mniej zaradni ludzie oznacza, że są upośledzeni? Czy może upośledzenie ma być ich tarczą na wszystko? Czy nie uważasz tego za chore definiować człowieka przez pryzmat jego choroby lub upośledzenia? Tak naprawdę twoje myślenie prowadzi do chorych sytuacji, gdzie ludzi upośledzonych się wyklucza, bo nikt nie chce przypadkiem stłuc tego zepsutego w środku jajka.

W każdym razie kilka
  • Odpowiedz
@RobakRewolucjonista: otóż o ile pogłoski są prawdziwe u Konona zdiagnozowano "upośledzenie w stopniu lekkim" co oczywiście wcale nie oznacza "braku poczytalności".

Skoro są upośledzeni to czemu nie mają wyznaczonego opiekuna? Czemu radzą sobie doskonale sami? Konon w życiu codziennym radzi sobie doskonale.


opiekuna? Żyjesz w Szwecji czy w Polsce? (sarkazm) Konon świetnie sobie radzi? Z tego co słyszałem, kilka lat temu kiedy Niemiecki zaczął kręcić filmy z Kononem ten prawie głodował, przynoszone konserwy rybne traktował jak delicje. Teraz radzi sobie jako tako bo rozkręciła się jego "popularność"
  • Odpowiedz
@mateusz-bylinski: a czy ja twierdzę (w przeciwieństwie do wielu tutaj na wikop), że Niemiecki to fajny facet? Niemiecki to koleś z brunatnego środowiska "Podlasia XXI wieku", zawsze starał się z kolegami politycznie wykorzystać tego nieszczęśnika. Nawet teraz sprawnie manipuluje Kononem i wkręca go w polityczne komentarze, pro-rosyjskie i anty-ukraińskie..
  • Odpowiedz
@matador74:

Niemiecki to koleś z brunatnego środowiska "Podlasia XXI wieku"


Serio? Nie wiedziałem, a Ty skąd? Btw, #!$%@?ąc od innych kwestii nie sądzę, że bęben jest upośledzony, ale tak daleko do tego nie ma.
  • Odpowiedz