Wpis z mikrobloga

@EvilMorty: kup cokolwiek wartego jakieś 150% ceny mleczka
jak wyjdziesz, podejdzie do Ciebie taki gostek, poznasz go od razu:ciuchy motocyklowe, duży plecak, tablet, woki-toki i telefon stacjonarny i znaczek KOD
zakaz handlu zakazem handlu, ale ludzie organizują podziemie do walki z opresyjnym reżimem. i zaczyna działać barter. on przyjmie zlecenie czego szuka, wbije na giełdę w TOR i pewnie gdzieś wyskoczy ktoś kto ma mleczko, a nie ma czegoś innego.

z
@akado nie obchodzi mnie to, że mnie nie pytałeś. Nie ma zasad regulujących ( a i nawet nie wchodzi to w niepisane zasady przyzwoitości ) formy komunikacji pisemnej w internecie. Jak Ci się nie podoba to mi nie odpisuj.
@Stooleyqa serio pytam, najgorsze jest to że w sobotę zrobiłem zajebiście duże zakupy na niedziele i na poniedziałek do pracy (sam gotuje nie jadam lunchy) po to bym tylko czegoś nie zapomniał no i #!$%@?, i tak zapomniałem.
@akado z tą korona, nie chodzi o to czy spadnie czy nie tylko o to że rząd ingeruje zbyt mocno w nasze życie. Argumentów przeciw temu zakazowi jest wiele natomiast osoby broniące go nie posiadają żadnych. Wystarczyło wprowadzić prawo w którym każdy miałby obowiazkowo 2 niedzielę w tygodniu wolne i wszyscy byliby zadowoleni.