Wpis z mikrobloga

@Obruni: moze i @pawlo74 to jest oszust i klamca, ale jednak inwestujac w cos pieniadze trzeba miec tez wlasny mozg, a wiedze czerpac z wielu zrodel starajac sie ja w jakis sposob zweryfikowac, a nie wierzyc jakiemus @pawlo74 ze wplacisz 1000zl i begdzie Bugatti za 2 lata.
@Hasz5g ej ja inwestuje po swojemu. To co napisałem nie dotyczyło porad inwestycyjnych, ale tego że gość w niemal religijny sposób podchodził do bitcoina, bezwzględnie besztal tych którzy smieli mieć wątpliwości, wiele razy pisał że jakakolwiek spekulacja na bitcoinie to w zasadzie grzech śmiertelny. I robił to po tym kiedy #!$%@? swoje btc na górce i czeka aż spadnie żeby kupić wiecej. Ja nie mam nic do tradingu, mam natomiast awersję do
@Hasz5g: nie, jestem dla nich bogiem, jak daniel, kiedyś myślałem, że to żart a jednak nie, jednak tacy ludzie istnieją. Oni nie mają swojego zdania.
Dlatego państwa, rządy i banki dalej mają się dobrze bo tych ułomnych jest tak wielu.
Nie ma litości albo oni zaczną używać swojego mózgu albo niech giną im wcześniej tym lepiej dla nich.
@pawlo74: Jesteś zwykłym naganiaczem który nagania na wirtualne gówno , tylko po to aby sprzedać drożej niż kupiłeś i nic więcej, nie jesteś żadnym bogiem tylko zwykłym cwaniakiem , który kupił wcześniej i uważa się za mądrzejszego. Gówno się znasz na analizie technicznej do tego, bo nie rozrózniasz kumulacji od akumulacji. A twoje gówno projekcje są nic niewarte juz lepiej @Amecio jest słuchać xD
Jedyna różnica jest taka , że naganiasz